Huawei Honor Note 9 by mal byť ďalším zariadením bez audio jacku

, Autor: Rastislav Kupčík
 
Najnovšie špekulácie okolo smartfónu Huawei Honor Note 9 hovoria o tom, že aj tohtoročná novinka by mala byť dodávaná bez 3,5mm audio jacku.

Smartfón Huaewi Honor Note 8 bol oficiálne vydaný minulý rok v auguste, preto je najvyšší čas na začiatok špekulácií ohľadom jeho nasledovníka. Najnovšie správy hovoria o tom, že Huawei Honor Note 9 sa zaradí medzi najnovšie smartfóny, ktoré svojim majiteľom neponúknu tradičný 3,5mm audio jack na pripojenie slúchadiel.
 
Nový smartfón Honor Note 9 by sa mal zaradiť medzi tie najväčšie smartfóny na trhu a vybavený by mal byť aj duálnym fotoaparátom na zadnej strane zariadenia. Spoločne s duálnym fotoaparátom sa vzadu bude nachádzať aj senzor odtlačkov prstov a dvojitý LED blesk.
 
Samozrejmosťou bude celokovové telo a pri prítomnosti senzora odtlačkov prstov môžeme predpokladať, že sa na ňom vpredu nebude nachádzať žiadne fyzické tlačidlo. Čo sa týka hardvérového vybavenia, zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne informácie, no vo všeobecnosti sa očakáva, že Honor Note 9 bude v sebe ukrývať procesor Kirin 960.
 
 
Kľúčové slová
Huawei, smartfóny
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist