GoPro ponúka Hero 5 Black ako kompenzáciu za problémové drony Karma

, Autor: Rastislav Kupčík
 
Spoločnosť GoPro sa snaží udobriť si svojich verných zákazníkov, a pri vrátení problémových dronov Karma ponúka akčnú kameru Hero 5 Black ako kompenzáciu za vzniknuté problémy.

Začiatkom mesiaca sme vás informovali o problémoch nových dronov Karma od spoločnosti GoPro. Ich majitelia v niekoľkých prípadoch zaznamenali zlyhanie dronov, kedy sa počas letu samovoľne vypínali. Na tieto skutočnosti ihneď reagoval výrobca, a nariadil okamžité sťahovanie dronov od majiteľov.
 
 
Tí vzniknutou situáciou iste neboli a nie sú nadšení, keďže široká verejnosť čakala na vydanie prvého dronu spoločnosti GoPro príliš dlho. Viacero z nich si od nového produktu sľubovalo veľa, a teraz zostali sklamaní. GoPro sa ale snaží zmierniť sklamanie ako sa len dá, a najnovšie ponúka zákazníkom v USA možnosť zobrať si akčnú kameru Hero 5 Black ako kompenzáciu za vzniknuté problémy.
 
Používatelia, ktorí sa teda rozhodnú priniesť svoj dron Karma späť do obchodu, majú možnosť odísť nielen s plnou sumou, ktorú za dron zaplatili, ale aj s akčnou kamerou navyše. Aj keď mnohí budú smútiť za vytúženým dronom, aspoň je šanca, že neodídu z predajného miesta s prázdnymi rukami.
 
Ako sme už spomenuli, túto možnosť majú zatiaľ len zákazníci, ktorí si dron Karma zakúpili v USA, no nie je vylúčené, že sa podobná ponuka rozšíri aj na iné trhy, vrátane Európy.  
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
akčné kamery, drony, GoPro, GoPro Karma
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist