ESET Remote Administrator už aj pre Microsoft Azure

, Autor: kupcik
 
Bezpečnostná firma ESET sprístupnila najnovšiu verziu ESET Remote Administrator (ERA) aj na platforme Microsoft Azure.

Táto verzia poskytuje natívnu podporu pre export udalostí z IBM QRadar a je multitenantná. IT administrátorom tým poskytuje prehľad o Endpoint bezpečnosti nonstop sedem dní v týždni. Pre Managed Service providerov sú prítomnosť ESET Remote Administratora na Azure a multitenantnosť kľúčovými vlastnosťami. Možnosť mať bezpečný softvér ESET na jedinom serveri pre viacerých zákazníkov vylepšuje bezpečnostný manažment a urýchľuje proces riešenia bezpečnostných incidentov.
 
„Úlohou ESETu je zjednodušiť a rozšíriť schopnosť Managed Service providerov nasadiť a spravovať ich endpoint security riešenia, aby mohli chrániť svoje údaje pred akoukoľvek hrozbou, ktorá by mohla nastať,“ vysvetľuje Michal Jankech, senior product manager pre business security zo spoločnosti ESET.
 
ESET Remote Administrator od firiem nevyžaduje, aby si zaobstarali dodatočný hardvér. Poskytuje plnú kontrolu 24 hodín denne a 7 dní v týždni, aj v prípade odstávky alebo spadnutia servera, čo minimalizuje riziká, zvyšuje súlad so zákonom a skracuje čas nápravy. ERA je k dispozícii pre takmer každého s prístupom na internet. Pre malé až stredne veľké firmy je cenovo výhodnou alternatívou oproti nasadeniu priamo vo firemných priestoroch.
 
ERA Virtual Machine pre Microsoft Azure je súčasťou ESET endpointovej licencie, implementácia nenavyšuje cenu tejto licencie.
 
Zdroj: ESET
 
Kľúčové slová
ESET, počítačová bezpečnosť
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist