Dokonalý herecký výkon - prezentácia novej funkcie od ASRock

, Autor: Gudas

Novú funkciu na zníženie vlhkosti vnútri PC predstavuje výrobca v tradične amatérskom, no veľmi obľúbenom štýle videa.

ASRock známy hlavne vďaka svojim, často šialeným, kreáciám pri výrobe základných dosiek, predstavuje novú funkciu pre viacero najnovších modelov. Jedná sa o technológiu "Dehumidifier", ktorá má slúžiť na zníženie vlhkosti vnútri skrinky počítača, čo má byť podľa výrobcu častým dôvodom nefunkčnosti počítača pri dlhodobejšej nečinnosti (napríklad pri odchode na dovolenku). Dehumidifier funguje veľmi jednoducho - v BIOS-e (resp. UEFI) sa nastaví cyklus opakovania a samotný čas vykonávania funkcie. Základná doska potom v definovaných intervaloch prebudí počítač z režimu spánku a aktivuje všetky pripojené ventilátory, čím sa má zamedziť zrážaniu vlhkosti.

Viac ako funkcia je však zaujímavá forma jej prezentácie vo videu na portáli YouTube. "Diela" od ASRock sa medzičasom stali u komunity veľmi populárnymi, či už lámanou angličtinou alebo pokusmi o vtipy. Nový diel sa opäť podaril:

 

Kľúčové slová
ASRock, základné dosky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

podla mna dobra hlupost... nikdy sa mi nestalo, aby mi odisiel comp, alebo niekomu znamemu kvoli vlhkosti. a pri odchode na dovolenku zasadne odpajam spotrebice zo siete kvoli burkam a tak... ako napad pekny, ale praktickost asi 5%...

Poslať nový komentár

TOPlist