Dočkali sme sa oficiálneho predstavenia konzoly PlayStation 4 Slim

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť Sony konečne oficiálne predstavila hernú konzolu, o ktorej sme všetci tak trochu vedeli, že prichádza. Poznáme dátum začiatku predaja a aj približnú cenu, za ktorú si ju budete môcť zaobstarať.

Kto si myslel, že Sony definitívne skončí s hernou konzolou PlayStation 4 a vrhne sa na vývoj nových produktov, tak ten sa veľmi mýlil. Spoločnosť sa rozhodla svetu priniesť novú verziu populárnej konzoly, a oficiálne predstavila produkt PlayStation 4 Slim. Za posledný mesiac sme mohli zaznamenať neustále rastúce množstvo špekulácií ohľadom tejto novinky, a dnes už isto vieme, že sa nejednalo len o poplašné správy.
 
 
Nová herná konzola by sa na pulty predajní mala dostať už čoskoro, konkrétne 15. septembra, a jej cena by sa mohla pohybovať na sume okolo 260€. PlayStation 4 Slim má v sebe ukrytý 500GB pevný disk a vnútro je takmer navlas identické ako pri konzole PS4. 
 
 
Novinka sa dočkala niekoľkých kozmetických vylepšení. Svetelný pás sa po novom nachádza na vrchu konzoly, dva predné USB porty boli od seba o niečo viac vzdialené aby sa uľahčila manipulácia s nimi a takisto bol odstránený optický port. Konzola PlayStation 4 Slim je aj energeticky menej náročná ako jej predchodca, výrobcovia dokázali spotrebu energie znížiť o 28%.
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
PlayStation 4, PlayStation 4 Slim, SONY
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist