Ďalšie HoloLens prídu asi až v roku 2019

, Autor: kupcik
 
Lacnejšej verzie zariadenia HoloLens od spoločnosti Microsoft sa zrejme tak skoro nedočkáme. Čakať budeme zrejme až do roku 2019.

Minulý rok v marci začala spoločnosť Microsoft odosielať prvé kusy headsetu HoloLens. Ich nevýhodou bola predovšetkým dostupnosť len pre vývojárov, ktorí museli podať oficiálnu žiadosť na Microsoft, aby dostali možnosť na kúpu produktu. V auguste však Microsoft mierne zvoľnil požiadavky a HoloLens tak boli dostupnejšie viacerým ľuďom. Stále však zostával problém vo vysokej cene headsetu. Záujemci totiž museli z vrecka vytiahnuť až 3 000 amerických dolárov.
 
 
Bežní používatelia, ktorých HoloLens zaujali, tak túžobne očakávali oznámenie cenovo dostupnejšej verzie. Dnes sa na webe objavujú informácie, ktoré týchto ľudí vôbec nepotešia. Čakanie bude zrejme dlhšie ako sa pôvodne očakávalo, a ďalšej verzie HoloLens sa dočkáme pravdepodobne až v roku 2019.
 
Vyzerá to tak, že spoločnosť Microsoft sa rozhodla výrazne zapracovať na novej verzii produktu. V budúcnosti by sme sa tak mali dočkať oveľa lepšieho nástupcu, no je jasné, že dnes nevieme o prípadných vylepšeniach povedať nič. Situáciu však budeme naďalej pozorne sledovať a informovať o všetkých novinkách z dielne Microsoftu.
 
Zdroj: neowin
 
Kľúčové slová
Hololens, Microsoft
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist