Blizzard spustil profily hráčov Diablo 3

, Autor: Broslowski

Blizzard spustil dlho očakávanú funkciu Diablo 3 a to profily hráčov. V zásade ide o rozhranie, kde si môže každý hráč pozrieť svoju výbavu a pokrok v hre ako aj výbavu ostatných hráčov.

 Nejedná sa teda o novinku pre samotnú hru ale o pridanú hodnotu. Hráči sa odteraz môžu pýšiť svojou výbavou kedykoľvek.

Profily sa budú skladať z dvoch častí, prvá s názvom career (kariéra) ukáže postup hráča a jeho priateľov v hre. Bude sa jednať o klasické štatistiky ako počet odohraných hodín, postup v príbehovej kampani, počet zdolaných protivníkov a podobne.

Záložka heroes (hrdinovia) ukáže výbavu hráča a vypíše všetky bonusy, ktoré výbava pridáva (ako napríklad magic find, čo je atribút prinášajúci zvýšenie šancí na nájdenie kvalitnejšieho predmetu v hre).

Okrem tejto novinky, si môžete prečítať (http://www.diablofans.cz/499-mike-morhaime-o-diablu-3.html) preloženú reakciu spoluzakladateľa Blizzardu, Mike Morhaime, na aktuálnu situáciu okolo Diablo 3 a o jeho budúcnosti. 

 

Kľúčové slová
Blizzard, Diablo 3, Diablo III, hry, počítačové hry
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

ty o com tocis?? o originalnej icefrogovej dote s novym enginom a par vymozenostami klienta?

Retardácia, už neviem ako to čo tu píšeš inač nazvať. Dota 2 od Valve je na 100% rovnaká ako DotA 1 a žiadne ako 10 sekundové stuny alebo čo tam nie sú. Máš to hodne pomýlené keď si myslíš, že Dota 1 je od Blizzardu a tak čakáš na ich novú Blizzard Dotu. Celé je to naopak. Dota 1 je od IceFroga, ktorý spolu s Valve spravil Dotu 2. Blizzard chce tiež z Doty čosi vyťažiť, tak robí Blizzard Dotu no tá bude mať toho s pôvodnou Dotou len málo spoločného pretože vela vecí tam úplne prekopú čo sa týka mapy aj gameplaya. Asi keby Dota 2 bola zle spravená ako ty hovoríš, tak by to nebola najhranejšia hra na Steame aj napriek tomu že je v uzavretom beta teste. A takisto by sa tento mesiac nekonal druhý ročník turnaja The International kde v prvom ročníku bol prize pool 1.6$ milióna, čo je najväčší prize pool v histórii esportu a ktovie aký prize pool bude teraz.

blizzard dota bude SOON...
http://www.wowwiki.com/Soon :D

a ked to raz vyjde tak to bude na SC2 engine, viac sci-fi - od doty si vezme len zaner - podla toho co viem bude herne este dalej ako Hon alebo Lol. podla mna to bude fail ale treba pockat no.... ale hero pool zatial znacne obmedzeny (a chcu tam davat len hrdinov z blizz hier...)

Poslať nový komentár

TOPlist