Android Wear 2.0 príde 9. februára aj s dvojicou nových smart hodiniek

, Autor: kupcik
 
Konečne sme sa dočkali oficiálneho dátumu uvedenia Android Wear 2.0. Spolu s dvojicou nových smart hodiniek bude predstavený 9. februára.

Aktualizácia na Android Wear 2.0 bola ohlásená ešte minulý rok, no používatelia smart hodiniek sa jej v roku 2016 nedočkali. Dnes ale vieme s istotou povedať, že nová aktualizácia bude svetu predstavená už o niekoľko dní, presne 9. februára. Spolu s novou verziou systému bude odhalená aj dvojica nových smart hodiniek, pričom oba modely budú pochádzať od spoločnosti LG.
 
 
Najnovšia správa odhaľujúca konkrétny dátum prichádza od spoľahlivého zdroja, ktorým je Evan Blass. Ten ponúkol aj náhľad na prichádzajúce smart hodinky, ktoré by mali niesť názov LG Watch Sport a LG Watch Style. Tieto zariadenia budú prvé, ktoré sa budú môcť pochváliť novým systémom Android Wear 2.0. 
 
 
Podľa prvotných odhadov by smart hodinky LG Watch Sport mali byť hrubé 14,2mm a LG Watch Style 10.8mm. Obe zariadenia budú vybavené kruhovým OLED displejom. 1,38-palcový displej Watch Sport ponúkne rozlíšenie 480 x 480 pixelov, Watch Style (1,2-palcový displej) ponúknu rozlíšenie 360 x 360 pixelov. Model Sport bude vybavený aj väčšou RAM (768MB oproti 512MB) a takisto bude disponovať aj väčšou batériou s kapacitou 430 mAh (Style – 240 mAh).
 
 
Kľúčové slová
Android Wear 2.0, LG, smart hodinky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist