5 akčných 4K kamier za výhodné ceny

, Autor: Tlačová správa

Všetkých 5 kamier podporuje rozlíšenie 4K pri 30 FPS.

Prvou je YI II s 155 stupňovým zorným poľom a 2,19 palcovým dotykovým displejom za 177,99€. Kamera je vybavená WiFi pripojením a je schopná zaznamenávať obraz v super spomalenom móde s 240 zábermi za sekundu. Viaceré zdroje na internete ju označovali za GoPro killera. S omnoho nižšou cenou a lepším displejom než má GoPro. Podľa nasledujúcej video recenzie ním definitívne je. Napríklad batéria YI II vydrží o polovicu až dva krát viac. Navyše náhradné batérie pre kameru sú omnoho lacnejšie než tie pre GoPro. Rýchlejšie štartuje než GoPro, aplikácia pre mobily na jej ovládanie je podarená a hlavne kvalita obrazu je prinajmenšom porovnateľná. Sumárne vynikajúca akčná kamera za dobrú cenu. 

 

Druhou 4K akčnou kamerou je novšia kamerka SJCAM SJ7 STAR za 160,19€. S 2.0 palcovým dotykovým displejom, 166 stupňovým širokým zorným poľom, novým výkonným procesorom Amprella A12,  kovovým telom, 240 záberovým pomalým módom snímania a WiFi pripojením tiež získava veľmi pozitívne recenzie.

Kamera ThiEYE T5e za 103,23€ a so zľavovým kupónom YBTE5E ešte lacnejšie, je ako aj predchádzajúca kamera vybavená Ambrella A12 čipom a 2 palcovým TFT dispelejom. Snímane zorné pole 170 stupňov v ktorom sa zachytáva obraz s kvalitou porovnateľnou s prechadzajúcimi kamerami. Ponúka, ako aj predchádzajúce kamery WiFi pripojenie aj 240 záberový slow mode. V balení su dve batérie. Ak nepotrebujete dotykový displej na ovládanie kamery a hľadáte lacnejšie riešenie, tak toto je správna voľba (videorecenzia).

 

Štvrtou kamerou je EKEN V8s za ešte nižšiu cenu ako predchádzajúca akčná kamerka. Opäť s čipom Ambrella A12, WiFi pripojením,  170 stupňovým zorným poľom, kvalitným príslušenstvom vrátane diaľkového ovládania v balení a 2 palcovým displejom za cenu 97,89€ a s kupónom GBEKV8S ešte trochu menej.

 

Poslednú kameru HawKeye Firefly 8S môžete mať v predpredaji za 121,03 € (kupón 8S4K pre ešte nižšiu cenu). Tentoraz je to kamera s 90 stupňovým zorným poľom, opať s procesorom Ambrella A12, WiFi pripojením a 2 palcovým displejom.

Inzercia

 

 

  

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist