4ka plní svoje ciele, už má 300-tisíc zákazníkov

, Autor: kupcik
 
Najmladšiemu mobilnému operátorovi na Slovensku sa podarilo splniť jeden zo svojich cieľov na aktuálny kalendárny rok. Prekročili hranicu 300-tisíc zákazníkov.

Štvrtý mobilný operátor si doprial predčasný darček pod vianočný stromček. Začiatkom decembra sa im podarilo prekonať hranicu 300-tisíc zákazníkov. Operátor vníma tento úspech ako pozitívnu reakciu na aktuálnu ponuku a nechce zaspať na vavrínoch, preto naďalej pracuje na skvalitnení svojich služieb a zároveň aj na rozširovaní pokrytia. Aktuálne disponuje vlastnou mobilnou sieťou, ktorá pokrýva už viac ako 66% obyvateľstva SR. Do konca roka by chceli pokryť ďalšie 4%.
 
„S hrdosťou môžeme oznámiť, že sa nám podarilo v predstihu splniť jeden z našich tohtoročných cieľov a to dosiahnuť 300-tisíc zákazníkov. Je to dôkaz, že Slováci sa zmeny neboja a oslovil ich náš originálny koncept spojený s výhodným volaním, SMS-skovaním a predovšetkým dátovaním,“ uviedol výkonný riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Martin Mosný.
 
Rapídny nárast zákazníkov priniesli najmä koncoročné ponuky. Odštartovali „Štvorkárske Vianoce“, v rámci ktorých môžu zákazníci získať bonus 50% z ceny akéhokoľvek TO. produktu. Využiť ho môžu všetci zákazníci, ktorí si do konca apríla 2017 do 4ky prenesú číslo (prípadne si ho už preniesli predtým), a aktivujú si akýkoľvek z produktov TO.
 
„Sme veľmi spokojní s vývojom predaja produktov z radu TO., pričom ich v súčasnosti intenzívne využíva už takmer 20-tisíc zákazníkov. O úspechu našej stratégie „doby dátovej“ svedčí aj fakt, že priemerná spotreba zákazníkov s TO.10 dosahuje 4,4 GB mesačne, a pri zákazníkoch TO.nekonečno dokonca dosahuje až 35 GB mesačne. Od uvedenia produktového radu TO. sa nám zároveň zdvojnásobil priemerný denný objem dát prenesených Štvorkármi v našej sieti, a naďalej pokračuje v kontinuálnom raste,“ prezradil riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa.
 
Kľúčové slová
4KA, mobilní operátori
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist