G.skill RIPJAWS MX780 - lacná, elitná a dokonalá myš

, Autor: Ján Kisty

U nás netradičná značka G.skill, ktorú poznáte predovšetkým vďaka pamätiam, vyrába aj herné periférie. Spoločnosť nám na test poslala okrem úplne nových pamätí, ktoré ste už mohli vidieť v dvoch recenziách aj myš RIPJAWS MX 780 a klávesnicu KM780. Začnime s hernou myškou.

Úvod

Celý názov myši je RIPJAWS MX 780 – RGB Laser Gaming mouse. Ide o premiérovú myš od G.skill (a zatiaľ jedinú), myš má lákať cenou, vzhľadom a špičkovým gripom. G.skill stavil na klasiku, neexperimentoval s bezdrôtovým riešením ale predstavil klasickú hernú myš bez integrovanej batérie. Aká je teda v praxi?

Myš som nepretržite testoval vyše 2 týždňov. Opäť skritizujem príliš lacno vyzerajúci obal. Myš je uložená v jednoduchom plastovom obale, dúfam, že sa spoločnosť poučí aj od Logitechu a jeho G900, ktorá prišla v celku luxusom obale. Pri cene približne 89€ čakám jednoducho obal aspoň na akej-takej úrovni. Toto žiaľ nie je problém len tejto myši ale drvivej väčšine myší na trhu. Pre doplnenie, v obale nájdeme ešte dvojicu závažia (2×4,5g). Hlavnou dominantou myši RIPJAWS MX 780 je jej modularita.

Kľúčové slová
G.Skill
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

TOPlist