G.skill RIPJAWS MX780 - lacná, elitná a dokonalá myš

, Autor: Ján Kisty

U nás netradičná značka G.skill, ktorú poznáte predovšetkým vďaka pamätiam, vyrába aj herné periférie. Spoločnosť nám na test poslala okrem úplne nových pamätí, ktoré ste už mohli vidieť v dvoch recenziách aj myš RIPJAWS MX 780 a klávesnicu KM780. Začnime s hernou myškou.

Úvod

Celý názov myši je RIPJAWS MX 780 – RGB Laser Gaming mouse. Ide o premiérovú myš od G.skill (a zatiaľ jedinú), myš má lákať cenou, vzhľadom a špičkovým gripom. G.skill stavil na klasiku, neexperimentoval s bezdrôtovým riešením ale predstavil klasickú hernú myš bez integrovanej batérie. Aká je teda v praxi?

Myš som nepretržite testoval vyše 2 týždňov. Opäť skritizujem príliš lacno vyzerajúci obal. Myš je uložená v jednoduchom plastovom obale, dúfam, že sa spoločnosť poučí aj od Logitechu a jeho G900, ktorá prišla v celku luxusom obale. Pri cene približne 89€ čakám jednoducho obal aspoň na akej-takej úrovni. Toto žiaľ nie je problém len tejto myši ale drvivej väčšine myší na trhu. Pre doplnenie, v obale nájdeme ešte dvojicu závažia (2×4,5g). Hlavnou dominantou myši RIPJAWS MX 780 je jej modularita.

Kľúčové slová
G.Skill
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist