Enermax Hoplite ECA3220 - po zuby ozbrojený ťažkoodenec

, Autor: Michal Kiradžiev

Firma uznávaná predovšetkým ako technologický líder v segmente napájacích počítačových zdrojov skúša šťastie aj medzi skrinkami strednej triedy. Enermax nám zaslal na recenziu svoju vlajkovú loď .

Enermax Hoplite - Úvod, Balenie, Špecifikácie

Hoplita (angl. Hoplite) bol v starovekom Grécku výraz pre príslušníka pechoty ťažkoodencov spravidla vyzbrojeného kopijou a oválnym štítom. V Enermax použili toto pomenovanie pre svoju najnovšiu skrinku doslova prešpikovanú modernými prvkami. Enermax Hoplite je dostupná v troch verziách - ECA3220, ECA3221 a ECA3222, ktoré sa stupňom výbavy líšia len minimálne (viac v tabuľke špecifikácií).

Škatuľa v podstate ničím nezaujme a nebyť typického tvaru a rozmerov, tak môžete len hádať, čo je vo vnútri. Grafike dominuje obrovský nápis Hoplite a niekoľko log Enermax zo všetkých strán. Jedinou nápovedou je tabuľka špecifikácií existujúcich verzií skrinky. Výrobca použil eco-friedly kartón bez lakovaného povrchu, no akosi pozabudol krabicu vybaviť úchytmi na prenášanie.

    

klik pre zväčšenie


Vo vnútri skrinky nájdete bielu škatuľku z tvrdého papiera a v nej príslušenstvo pozostávajúce zo sady skrutiek starostlivo zabalených v niekoľkých igelitových vreckách (rozdelených podľa typu a účelu použitia), rozkladacieho manuálu, dvoch "značkových" suchých zipsov a "spíkra", ktorý vás prinúti zaspomínať na staré časy... :-)

 

Špecifikácie

 

Kľúčové slová
chladenie, ECA3220, enermax, Hoplite, skrinky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

TOPlist