Upgrade na Windows 8 bude nezvyčajne lacný

, Autor: Gudas

Používatelia Windows XP, Vista alebo Windows 7 si budú môcť zakúpiť upgrade na najnovší systém iba za 39,99 dolárov.

Microsoft dnes na svojom oficiálnom blogu oznámil pripravovanú akciu na upgrade balíky Windows 8. Tí používatelia, ktorých počítač je vybavený operačným systémom Windows XP, Windows Vista alebo posledným Windows 7 si budú môcť on-line zakúpiť a stiahnuť aktualizáciu na Windows 8 Pro iba 39,99 USD. Pre porovnanie - upgrade verzia Windows 7 Home Premium stojí 119 USD.

Upgrade verzia bude dostupná aj v klasických kamenných obchodoch, ale už za vyššiu cenu 69,99 USD. Upgrade za znížené ceny bude možné zakúpiť do 31. januára 2013, pričom dostupný bude v 131 krajinách v celkovo 37 jazykoch. Či je medzi nimi aj Slovensko a slovenská lokalizácia nie je známe.

Súčasťou bude aj sprievodca, ktorý prevedie používateľa celým procesom upgrade, od zakúpenia cez stiahnutie až po inštaláciu a prenos údajov.

Pre tých, ktorí stavajú svoje vlastné PC, prípadne chcú inštalovať nový operačný systém na inú partíciu pevného disku alebo do virtuálneho stroja, pribudne možnosť zakúpiť si verziu Windows 8 / Windows 8 Pro System Builder.

 

Kľúčové slová
Microsoft, operačné systémy, Windows 8
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist