EN

Súprava Xiaomi pre domácich majstrov a Raspberry a jeho príslušenstvo za skvelé ceny

Áno, Xiaomi vyrába aj súpravu nadstavcov so skrutkovačom. Dnes to bude pre domácich majstrov a tých čo prepadli čaru Malín.

Xiaomi Wiha 24 in 1 je súprava 24 bitov-násad so skrutkovačom. Násady sú vyrobené z S2 ocele tvrdenej na úroveň 60HRC. Uložené sú v štýlovom hliníkovom púzdre. S kupónom XiaomiWiha je  sada Wiha teraz v akcii na gearbest.com za 17,08€ (bohužiaľ, vypredané). Gearbest zaradil túto sadu opäť do ponuky, tentokrát s cenou 24 eur.

Prípadne môžno potrebujete hodinársku súpravu násad, ktorá sa zmestí do vrecka. Súprava 25 in 1 Screwdriver Wallet Kit Repair Tools ponúka 25 násad a celá váži len 115 gramov. Násady z chrómovanej vanádiovej ocele sú tvrdené na stupeň HRC52-60. S novým kupónom GBHSC186 je v predaji za skutočne výbornú cenu len 1,70€ ani nie jedno euro, za 0,85€.

Ako použiť kupón

Kupón vpíšte do formulára označeného červenou elipsou a kliknite na gombík Apply.

Ak ste tak ako my, či milióny ďalších prepadli čaru malých jednodoskových počítačov Raspbery, hovorovo Malín, tak Raspberry Pi 3 Model B je práve v akcii za 25,63€ (použite kupón RPi3EST). V tejto akcii Gearbest.com ponúka Raspbbery Pi 3 približne o tretinu až polovicu lacnejšie než obchody u nás. Za ešte zaujímavejšie ceny sa predáva príslušenstvo k Raspberry. 5 MPix kameru pre Raspberry Pi počítače môžete mať za štvrtinovú cenu voči naším obchodom. Túto kamerku sme si vždy nakupovali za 20-30€. Na gearbest.com je len za 6,50€. Najnovšiu 8Mpix kameru nájdete na gearbest.com v predaji za 27,97€. Oficiálnu skrinku pre Raspberry môžete mať za 3,75€.

Inzercia

Komentáre (13)
Kuko
harvest199 : The Code you entered has expired.
redakcia
Vdaka za upozornenie. Ohlasime Gearbestu, nech to opravia.
redakcia
Gearbest prisiel s novym kuponom GBHSC186 a s lepsou cenou 0,85€ .
sfdwfs
čaute, vie mi niekto v skratke napísať ako používať raspberry spolu s nie-smart telkou? kúpim raspberry + krabičku (treba dokupovať k modelu čo je vyššie nejakú wifi anténku alebo podobne?), pripojím na domácu wifi popr. viem do toho vopchať USB kde mám film + titulky? moja plazma panasonic nevie pracovať s titulkami preto sa pýtam. díky za odpovede
redakcia
Najjednoduchsie cez HDMI kabel. Telka bude pripojena na HDMI vystupe raspberry. Dokupit treba HDMI kabel.
lacikaboss
Kupis krabicku, na SD kartu nahodis nejaky linux, naistalujes si KODI alebo VLC a fungujes ako na normalnom PC. Wifi/bluetooth ma vstavane. Cez HDMI pichnes na telku a film si prehras trebars cez to USB/disk alebo NAS.
Franto
Nie sada, ale súprava. Sada je české slovo!!!
redakcia
Mate pravdu. Opravili sme. Dakujeme.
copyy
Slovník slovenského jazyka sada1, -y, sád ž. 1. súprava náradia, prístrojov ap.: úplná sada nástrojov; 2. šport. istý počet hier, ktorý tvorí časť tenisového al. stolnotenisového zápasu, set: viesť v prvej sade, vyhrať na tri sady
copyy
sada je spisovné slovenské slovo. Slovník slovenského jazykaz r. 1959 – 19681. Viac informácií. sada1, -y, sád ž. 1. súprava náradia, prístrojov ap.: úplná s. nástrojov; 2. šport. istý počet hier, ktorý tvorí časť tenisového al. stolnotenisového zápasu, set: viesť v prvej s-e, vyhrať na tri s-y
m2fizy
Chcelo by to este doplnit k tym "doplnkom" aj neake dotykove LCD (480*320) aby z toho bol skutocny mini pc.
NiktoNijakNeni
XiaomiWiha uz nefunguje.
redakcia
Ano, dostali sme informaciu, ze 1100 kusov v akcii sa uz vypredalo.
Pridať nový komentár
TOPlist