Stodolárový Xbox 360 nebude stáť len 100 $

, Autor: Martin Trilec

K finálnej cene si treba prirátať ešte nutné predplatné.

Microsoft, autor populárnej hernej konzoly Xbox 360, sa chystá už budúci týždeň predstaviť superlacnú verziu tohto zariadenia, ktorá bude stáť len stovku dolárov. Pravda, za túto sumu dostanú používatelia štandardnú konzolu vo verzii 4 GB s ovládačom Kinect, avšak zakúpením tohto balíka si používateľ automaticky zakupuje aj dvojročné predplatné, respektíve členstvo v klube Xbox Live Gold, v cene pätnásť dolárov na mesiac.

V predplatnom sú okrem členstva v klube zahrnuté aj niektoré iné vymoženosti, ako napríklad určité stream kanály od vybraných prevádzkovateľov streamingových služieb. Microsoft taktiež argumentuje, že cena dvojročného predplatného pokrýva aj kompletnú dvojročnú záruku. Suma sumárum, autor operačného systému Windows ponúkne chystaný balík Xboxu prakticky na splátky alebo paušálne - vyberte si, čo vám znie lepšie.

V konečnom dôsledku je ale takýto balík až o štyridsať dolárov drahší v porovnaní s tým istým balíkom v štandardnej cene (299 $) a najlacnejším predplatným členstva v Xbox Live klube po dobu dvoch rokov. Ale netreba zúfať, veľmi pravdepdobne sa časom objavia lákavé ponuky samotných obchodov, ako napríklad odpustenie určitého počtu splátok predplatného.

Zdroj: TheVerge.com, ilustračné foto v článku a na titulke - Microsoft

 

Kľúčové slová
Kinect, Microsoft, Windows, Xbox, Xbox 360 4 GB
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

15$x24 + 100$ = 460$
či tam je to nejak inak ?

ako podla všetkeho sa to oplati len vtedy keď chce niekto ten gold acc na 2 roky , inak to je len drahši Xbox

OMG

OH MY GOD!

mohol to dat rovno za dolar pri predplateni na dva roky :)

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist