Služba Amazon Prime Video prichádza do ďalších krajín, nechýba ani Slovensko

, Autor: kupcik
 
Video služba Amazonu je aktuálne dostupná vo viac ako 200 krajinách naprieč celou planétou, a využiť ju môžu aj obyvatelia Slovenska.

Slováci dostávajú do rúk ďalšiu možnosť, ako legálne sledovať populárne seriály. Začiatkom roka 2016 sa v našej krajine objavila populárna americká služba Netflix, ktorá si ihneď získala niekoľko prívržencov. Včera jej však pribudla konkurencia v podobe Amazon Prime Video, ktorá navyše ponúka nižšie ceny ako Netflix.
 
 
Uvádzaciu cenu Amazon stanovil na 2,99€ mesačne počas prvých šiestich mesiacov predplatného. Potom si budú musieť používatelia každý mesiac priplatiť ďalšie 3€ (celkovo 5,99€ mesačne). Stále však hovoríme o nižšej cene, akú platia používatelia využívajúci službu Netflix. Tá totiž začína Basic plánom, za ktorý sa mesačne platí 7,99€.
 
K službe Amazon Prime Video je možné pristupovať zo smartfónov a tabletov s operačným systémom Android alebo iOS, a takisto aj na niektorých smart televízoroch. Záujemci si do týchto zariadení musia stiahnuť aplikáciu Prime Video a disponovať Amazon Prime účtom. Samozrejme nechýba ani prístup z webového prehliadača.
 
Ak chcete začať legálne pozerať napríklad rekordy lámajúci seriál The Grand Tour, máte na to teraz jedinečnú možnosť. 
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
Amazon, Amazon Prime Video, Netflix
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist