Služba Amazon Prime Video prichádza do ďalších krajín, nechýba ani Slovensko

, Autor: Rastislav Kupčík
 
Video služba Amazonu je aktuálne dostupná vo viac ako 200 krajinách naprieč celou planétou, a využiť ju môžu aj obyvatelia Slovenska.

Slováci dostávajú do rúk ďalšiu možnosť, ako legálne sledovať populárne seriály. Začiatkom roka 2016 sa v našej krajine objavila populárna americká služba Netflix, ktorá si ihneď získala niekoľko prívržencov. Včera jej však pribudla konkurencia v podobe Amazon Prime Video, ktorá navyše ponúka nižšie ceny ako Netflix.
 
 
Uvádzaciu cenu Amazon stanovil na 2,99€ mesačne počas prvých šiestich mesiacov predplatného. Potom si budú musieť používatelia každý mesiac priplatiť ďalšie 3€ (celkovo 5,99€ mesačne). Stále však hovoríme o nižšej cene, akú platia používatelia využívajúci službu Netflix. Tá totiž začína Basic plánom, za ktorý sa mesačne platí 7,99€.
 
K službe Amazon Prime Video je možné pristupovať zo smartfónov a tabletov s operačným systémom Android alebo iOS, a takisto aj na niektorých smart televízoroch. Záujemci si do týchto zariadení musia stiahnuť aplikáciu Prime Video a disponovať Amazon Prime účtom. Samozrejme nechýba ani prístup z webového prehliadača.
 
Ak chcete začať legálne pozerať napríklad rekordy lámajúci seriál The Grand Tour, máte na to teraz jedinečnú možnosť. 
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
Amazon, Amazon Prime Video, Netflix
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist