Slúchadlá Creative HS-660i2 - nový headset od Creative

, Autor: Broslowski

Spoločnosť Creative Technology Ltd. predstavila svoju novinku –  in-ear slúchadlá s hlbokými basmi - Creative HS-660i2.

Súprave slúchadiel nechýba na kabeláži ovládanie hlasitosti, ako aj mikrofón s tlačidlom na prijímanie/ukončovanie hovorov. Slúchadlá sú podľa slov výrobcu vyrobené tak, aby spĺňali náročné normy výkonu, ktoré zaisťujú v zariadeniach značky Apple optimálny zvuk pri prehrávaní hudby a pri hlasovej komunikácii.

 

Každé slúchadlo je osadené 9mm meničom, ktorý sa má postarať o kvalitný akustický zážitok. Creative v tlačovej správe ďalej uvádza, že slúchadlá je vhodné použiť aj na zaradeniach od Apple (iPod, iPhone či iPad).

Ušné nadstavce sú navrhnuté tak, aby tlmili okolité ruchy, čím zabezpečujú maximálnu kvalitu reprodukcie, samozrejme v rámci možností samotného meniča,  bez potreby nadmerného zvyšovania hlasitosti.  Slúchadlá sú navrhnuté s ohľadom na tvar zvukovodu a ich jedinečne nastaviteľné trubice akustickej komory reprodukujú hudbu rovnako dobre vo všetkých výškach tónov.

Súčasťou balenia sú aj mäkké silikónové nadstavce do uší v rôznych veľkostiach (S, M, L), aby mal užívateľ možnosť vybrať si presne tie, ktoré mu najviac vyhovujú.

 

Slúchadlá vyzerajú pomerne obyčajne, no za cenu takmer 40€ môže ísť o zaujímavú voľbu, ak hľadáte headset pre svoj mobilný telefón. Veľké meniče dokážu divy, o tom som sa mal možnosť presvedčiť na vlastnej koži. To však platí len ak sú slúchadlá ako celok spracované skutočne precízne. Ak vás model zaujal, určite si počkajte na recenziu.

 

Technické špecifikácie slúchadiel Creative HS-660i2

·          Slúchadlá

            ×           Meniče: 9mm, neodymový magnet

            ×           Frekvenčná odozva: 6 Hz – 23 kHz

            ×           Impendancia: 16 ohmov

            ×           Citlivosť (1 kHz): 106 dB/mW

·          Mikrofón

            ×           Typ: viacsmerový

            ×           Kmitočtová odozva: 60 Hz – 12 kHz

            ×           Impendancia: < 2 200 ohmov

·          Dĺžka kábla: 1,2 m

·          Vstupný konektor: 3,5 mm pozlátený

·          Čistá hmotnosť slúchadiel: 11 g

 

Cena a dostupnosť

Štýlové slúchadlá Creative HS-660i2 sú k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,99 EUR. Viac informácií o produkte nájdete na stránke http://www.cs.creative.com .

Poslať nový komentár

TOPlist