Seriály z Netflixu sa už dajú uložiť aj na SD kartu Android zariadení

, Autor: kupcik
 
V poslednej aktualizácii aplikácie Netflix pre Android došlo k výraznej zmene. Po novom sa dajú seriály ukladať už aj na SD kartu v zariadení.

V utorok bola uvoľnená aktualizácia aplikácie Netflix pre zariadenia s operačným systémom Android, ktorá rieši problém s nedostatkom miesta na internom úložisku. Ak si predplatitelia Netflixu budú chcieť uložiť niektorý zo seriálov, aby si ho mohli pozrieť neskôr offline, nebudú sa musieť spoliehať na interné úložisko zariadenia. Aplikácia dá teraz používateľom na výber, či chcú seriál uložiť na interné úložisko alebo na SD kartu.
 
 
Používatelia tak dostanú voľnejšie ruky, a nebudú sa musieť trápiť s vymazávaním fotografií, alebo iných súborov, ktoré majú uložené v zariadení. Takisto budú môcť ukladať oveľa viac častí z rôznych seriálov. Digitálny obsah Netflixu sa dá sťahovať na rôzne SD karty, no obmedzený je počet simultánnych sťahovaní. Stiahnutý obsah bude taktiež dostupný len určitý čas. Aby nedošlo k zneužívaniu novinky, tak predplatitelia nebudú mať možnosť meniť SD karty medzi zariadeniami, keďže stiahnutý obsah sa bude dať prehrať len na tom zariadení, cez ktoré bol stiahnutý.
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
Android, Netflix, SD karty
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Seriály z Netflixu sa už dajú uložiť aj na SD kartu ...

A windows 10 ?

To je ten system, kde si ani nemozes vybrat priecinok kam chces instalovat aplikacie z ich Store? Vyhodene peniaze. :D

Poslať nový komentár

TOPlist