Orange televízia na optike dostáva nový dizajn a funkcie

, Autor: kupcik
 
Zákazníci, ktorí využívajú televíziu na optike od operátora Orange sa môžu tešiť na televízne menu s novým vzhľadom. V rámci vylepšení pribudlo aj niekoľko nových funkcionalít.

Operátor Orange začal s postupným nasadzovaním vynoveného dizajnu televízie na optike, FiberTV. V týchto dňoch by mal byť nový vzhľad dostupný pre takmer všetkých zákazníkov, ktorí využívajú televíziu na optike. Zmeny sa týkajú najmä nového menu, ktoré je po novom priehľadné a oveľa prehľadnejšie s moderným dizajnom a novým usporiadaním. Medzi podstatné zmeny sa radí aj jednoduchšie ovládanie a pridanie niekoľkých nových funkcionalít.
 
Zákazníci sa s vylepšeniami stretnú hneď pri spustení svojho televízora. K najviditeľnejším zmenám totiž patrí priehľadné hlavné aj kontextové menu, ktoré umožňuje aj počas navigácie v menu sledovať program na pozadí. Namiesto pôvodnej formy ikoniek je hlavné menu usporiadané prehľadnejšie do viacerých kategórií na horizontálnej a vertikálnej osi. Vďaka novému usporiadaniu menu sa tak v ňom divák orientuje jednoduchšie a rýchlejšie. Zákazníci so set-top boxom EVO 4 ho zároveň budú mať k dispozícii vo vysokom HD rozlíšení.
 
Nové rozhranie umožňuje flexibilnejší pohyb v nahrávkach, popri pretáčaní programu pribudlo aj posúvanie po dlhších časových úsekoch. Funkcionalita vyhľadávania pribudla do ponuky každej kategórie, či už je to televízia, nahrávanie, alebo videopožičovňa. Hľadanie filmov, seriálov alebo relácií tak bude oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie.
 
Zákazníkom so set-top boxom typu EVO4 zároveň zmeny prinášajú aj možnosť nastaviť si rýchlejší štart set-top boxu, ktorý bežnú dobu zapínania zariadenia citeľne skracuje. Pri rýchlom štarte sa zariadenie úplne nevypína, preto je len potrebné raz za čas set-top box reštartovať, respektíve vypnúť, aby mohli prebehnúť prípadne aktualizácie softvéru.
 
Kľúčové slová
mobilní operátori, Orange
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Keby tak pribudli aj nejaké pozerateľné stanice, to by bol počin, nie takéto kraviny...

P.S. taká maličkosť - keby ten ich blbý STB dokázal cez HDMI zapnúť TV to by bolo niečo neslýchané!

Re: Orange televízia na optike dostáva nový dizajn a funkcie

A nakoniec sa ešte spomalil :-( prepínanie programov katastrofa a vyhladanie v archíve ani nehovorím

Poslať nový komentár

TOPlist