Orange Platba je nový spôsob ako nakupovať obsah z Google Play

, Autor: kupcik
 
Zákazníci mobilného operátora Orange môžu od včerajšieho dňa platiť za akýkoľvek digitálny obsah z obchodu Google Play jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie.

Orange včera spustil do užívania novú službu Orange Platba, vďaka ktorej bude nakupovanie digitálneho obsahu na Google Play opäť o niečo jednoduchšie a pohodlnejšie. Služba totiž umožňuje úhradu zakúpeného obsahu až v mesačnej faktúre, bez zadávania citlivých údajov z platobnej karty.
 
 
Inováciu môžu využiť všetci zákazníci Orangeu, ktorí využívajú niektorý z mesačných účastníckych programov. Uvedenie služby Orange Platba je ďalším zo série krokov, ktorým sa operátor snaží priblížiť výhody digitálnej doby svojim zákazníkom. Medzi hlavné výhody služby patrí jej jednoduchosť, rýchlosť a bezpečnosť. Namiesto zadávania údajov z platobnej karty, príde zákazníkovi účet za aplikácie, hry, filmy, hudbu alebo elektronické knihy ako súčasť faktúry za služby mobilnej siete.
 
Zákazník bude mať platby plne pod svojou kontrolou, keďže o každej bude upozornený SMS správou od Orangeu, ako aj mailom od Google priamo do svojho Google účtu. Na využitie služby potrebujú zákazníci vlastniť zariadenie s operačným systémom Android a aktívnu SIM kartu. Do zariadenia si zákazníci nemusia nič inštalovať, nová služba sa im jednoducho objaví v možnostiach platby priamo v obchode Google Play pri platbe za digitálny obsah. V budúcnosti Orange plánuje pomocou tohto riešenia pripojiť aj ďalších partnerov.
 
Zdroj: TS Orange
 
Kľúčové slová
Orange
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

No to mi je už len služba... Orange sa zase prekonal. Dajte nám viac dát v paušáloch, nie takéto trápne "vymoženosti"

Re: Orange Platba je nový spôsob ako nakupovať obsah z ...

U O2 si túto "Novinku" užívam roky...

Poslať nový komentár

TOPlist