LG X power 2 oficiálne predstavený, disponuje 4 500 mAh batériou

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť LG ešte pred začiatkom MWC 2017 oficiálne predstavila svoj nový smartfón X power 2. Vyniká najmä silnou batériou.

Smartfón LG X power 2 je nástupcom modelu X power, ktorý bol vydaný minulý rok. Tohtoročný model je vybavený 5,5-palcovým HD displejom s rozlíšením 1280 x 720 pixelov a aj dostatočne silnou batériou s kapacitou 4 500 mAh. Oproti modelu X power sa jedná o nárast vo veľkosti displeja aj batérie.
 
 
Podľa predstaviteľov spoločnosti LG je nový model schopný bez problémov fungovať celý víkend bez potreby nabíjania. Na jedno nabitie môžu používatelia sledovať 15 hodín videa, 14 hodín využívať navigačné služby alebo surfovať na internete po dobu 18 hodín. Majitelia smartfónu X power 2 ocenia aj rýchle nabíjanie, vďaka ktorému sa silná batéria nabije v priebehu dvoch hodín.
 
LG X power 2 pracuje na najnovšom operačnom systéme Android 7.0 Nougat a vo svojom vnútri ukrýva osemjadrový procesor s taktom 1,5GHz. RAM má veľkosť 2GB a interné úložisko 16GB. Čo sa týka fotoaparátov, hlavný má 13Mpx a predný 5Mpx. Smartfón bude dostupný vo viacerých farebných prevedeniach – Black, Titanium, Blue a Gold.
 

 
Zdroj: phonearena
 
Kľúčové slová
LG, LG X power 2, smartfóny
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist