Letný výpredaj na Gearbest.com, Xiaomi Mi 6 za 382€ a inteligentné hodinky za 6€

, Autor: Tlačová správa

Inteligentné hodinky U8 smartwatch len za 6€ z európskeho skladu ale aj iné zaujímavé akcie a ponuky. Na Gearbest.com práve prebieha letný výpredaj s viacerými akciami, hrou a bleskovými výpredajmi.

Hlavná stránka letného výpredaja : Rock the Summer Sale, spomedzi produktov v akcii vyberáme štvoricu nasledujúcich.

V rámci predpredaja je v ponuke aj vlajková loď Xiaomi smartfónov Xiaomi Mi 6 4G s 5,15 palcovým Full HD displejom a osemjadrovým procesorom Snapdragon 835. Je vybavený dvojicou kamier s 12 Mpx rozlíšením a dvojnásobným optickým priblížením. Telefón je odolný voči obliatiu a na dátový prenos a nabíjanie využíva USB Type-C port. Telo mobilu je z nerezovej oceli a tvrdeného skla. Batéria ma kapacitu 3350 mAh a predinštalovaným operačným systémom je Android 7.1.1 MIUI. Cena za ktorú ho získate je závislá od počtu predobjednávok. Ak presiahne tisíc kusov, tak cena bude 429,99$ (382,02€).

V predpredaji neprehliadnite tlačiareň Creality3D CR - 10 s tlačiteľným objemom 30 x 30 x 40 cm, pri tisícke predobjednávok bude cena 369,99$ (327,23€). 

Za 2,66€ môžete mať svietiaci Fidget Finger Spinner. Súčasnú hitovku, populárnu antistresovú hračku vybavenú LEDkami meniacimi farbu :) 

V akcii je aj robotický vysávač ILIFE V5S Pro za 151,29€ s kupónom V5SPRO za 139,72€. Nedávno sme ho mali v redakcii, jeho recenziu si môžete prečítať v článku ILife V5s Pro – šikovný pomocník za rozumnú cenu.

Inteligentné hodinky U8 Smartwatch

Zaujímavým produktom v letnom výpredaji sú inteligentné hodinky U8 Smartwatch z EU skladu s kupónom U8marG len za 6,23€. Hodinkami môžete dvihnúť či odmietnúť prichádzajúci hovor, a môžete cez ne a ich mikrofón aj telefonovať. Na hodinky dostávate notifikácie o sms správach, či správach z facebooku, instagramu a ďalších vami zvolených aplikácii. Hodinky majú samozrejme stopky, krokomer, ovládač pre hudobný prehrávač v mobile, kalkulačku, sleep monitor (monitoring spánku) a viaceré ďalšie funkcie či aplikácie. Medzi podporovanými jazykmi sú angličtina, nemčina, francúžština, taliančina, španielčina a spomedzi ostatných jazykov aj čeština. Tak, inteligentné hodinky len za 6€, a z európskeho skladu, no nekúp to :)

Letný výpredaj Rock the Summer Sale na Gearbest.com

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist