Letný výpredaj na Gearbest.com, Xiaomi Mi 6 za 382€ a inteligentné hodinky za 6€

, Autor: Tlačová správa

Inteligentné hodinky U8 smartwatch len za 6€ z európskeho skladu ale aj iné zaujímavé akcie a ponuky. Na Gearbest.com práve prebieha letný výpredaj s viacerými akciami, hrou a bleskovými výpredajmi.

Hlavná stránka letného výpredaja : Rock the Summer Sale, spomedzi produktov v akcii vyberáme štvoricu nasledujúcich.

V rámci predpredaja je v ponuke aj vlajková loď Xiaomi smartfónov Xiaomi Mi 6 4G s 5,15 palcovým Full HD displejom a osemjadrovým procesorom Snapdragon 835. Je vybavený dvojicou kamier s 12 Mpx rozlíšením a dvojnásobným optickým priblížením. Telefón je odolný voči obliatiu a na dátový prenos a nabíjanie využíva USB Type-C port. Telo mobilu je z nerezovej oceli a tvrdeného skla. Batéria ma kapacitu 3350 mAh a predinštalovaným operačným systémom je Android 7.1.1 MIUI. Cena za ktorú ho získate je závislá od počtu predobjednávok. Ak presiahne tisíc kusov, tak cena bude 429,99$ (382,02€).

V predpredaji neprehliadnite tlačiareň Creality3D CR - 10 s tlačiteľným objemom 30 x 30 x 40 cm, pri tisícke predobjednávok bude cena 369,99$ (327,23€). 

Za 2,66€ môžete mať svietiaci Fidget Finger Spinner. Súčasnú hitovku, populárnu antistresovú hračku vybavenú LEDkami meniacimi farbu :) 

V akcii je aj robotický vysávač ILIFE V5S Pro za 151,29€ s kupónom V5SPRO za 139,72€. Nedávno sme ho mali v redakcii, jeho recenziu si môžete prečítať v článku ILife V5s Pro – šikovný pomocník za rozumnú cenu.

Inteligentné hodinky U8 Smartwatch

Zaujímavým produktom v letnom výpredaji sú inteligentné hodinky U8 Smartwatch z EU skladu s kupónom U8marG len za 6,23€. Hodinkami môžete dvihnúť či odmietnúť prichádzajúci hovor, a môžete cez ne a ich mikrofón aj telefonovať. Na hodinky dostávate notifikácie o sms správach, či správach z facebooku, instagramu a ďalších vami zvolených aplikácii. Hodinky majú samozrejme stopky, krokomer, ovládač pre hudobný prehrávač v mobile, kalkulačku, sleep monitor (monitoring spánku) a viaceré ďalšie funkcie či aplikácie. Medzi podporovanými jazykmi sú angličtina, nemčina, francúžština, taliančina, španielčina a spomedzi ostatných jazykov aj čeština. Tak, inteligentné hodinky len za 6€, a z európskeho skladu, no nekúp to :)

Letný výpredaj Rock the Summer Sale na Gearbest.com

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist