Krabicová verzia GTA V bude na 7 DVD!

, Autor: Vladimír Jančich
 
Ak si plánuje kúpiť tradičnú krabicovú verziu GTA V pri inštalácii sa možno aj narobíte. Vymieňať totiž budete musieť až 7 DVD.

Vyzerá to tak, že plánované uvedenie očakávanej hry GTA V na počítače skutočne nastane 14.4. Hra je už pripravená na expedovanie a na Internet sa dostali fotografie krabicovej verzie hry. Obrázok prezrádza, že hra bude uvedená až na 7 DVD nosičoch. Pre porovnanie GTA IV potrebovala iba 2 DVD. Treba však brať do úvahy, že zatiaľ čo GTA IV vyžadovala 16GB voľného miesta na pevnom disku, GTA V už potrebuje 65GB a to je poriadny rozdiel.
 
 
Na sociálnej sieti Twitter sa objavil aj obrázok zobrazujúci celé kopy krabicových verzií hry. Krabica nie je žiaden drobček nakoľko má údajne rozmery 189,5x142x39mm s hmotnosťou 0,405kg. Hru si môžete však už niekoľko dní predinštalovať cez Steam alebo Rockstar Warehouse za 60€.
 
 
Okrem toho sa na verejnosť dostali aj screenshoty s grafickými nastaveniami v hre. GTA V by nemala mať problém využiť až 6GB grafickej pamäte pri 4K rozlíšení.
 
 
 
 
 
Zdroj: gamespot
 
Kľúčové slová
GTA 5, počítačové hry, Rockstar Games
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist