Cooler Master predstavuje hernú skriňu MasterBox 5t inšpirovanú športovým automobilom

, Autor: tomasklucar

Pokračovateľ MasterBox 5 prináša jednoduchú, štýlovú a multifunkčnú skriňu vhodnú pre široký okruh používateľov.

Priamočiary dizajn tejto skrinky ponúka vhodne umiestnené výrezy uľahčujúce inštaláciu komponentov, interiérovú expanziu a vnútorné rozvrhnutie priestoru. Podporuje tiež inštaláciu veľkých high-endových komponentov, niekoľkých ventilátorov a vlastného vodného chladenia. Čistý a usporiadaný vzhľad dosiahnete využitím niekoľkých otvorov pre vedenie káblov a krytu na zdroj.

Okrem iného, MasterBox 5t ponúka napríklad držadlo pre ľahký a bezproblémový prenos, prepínač rýchlostí ventilátorov a otočné LED podsvietenie v prednej spodnej časti. Červeno-čierne prevedenie pomáha tejto skrini vyniknúť interiérovo aj exteriérovo. Na prednej strane boli integrované dve mriežky pre lepšie prúdenie vzduchu. Výrezy umožňujú kreatívne rozvrhnutie uloženia veľkých komponentov ako high-endových matičných dosiek alebo duálnych grafických kariet. Flexibilné je aj uloženie SSD diskov na matičnej doske, pozdĺž spodnej police alebo v zadnej časti. Chladeniu pomôže podpora troch 120mm predných ventilátorov, jeden 120mm zadný ventilátor a predný chladič na vodné chladenie do veľkosti 360mm. Na rukoväti sú umiestnené spomenuté ovládanie rýchlosti ventilátorov, 2xUSB 3.0 porty, konektory pre slúchadlá a mikrofón.

Cooler Master MasterBox 5t je k dispozícii na trhu za doporučenú cenu 89€ na Slovensku a 2400 Kč s DPH v Česku.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
Cooler Master, počítačové skrinky, skrinky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

s tymto su casto problemy... je celkom zaujimave ze clovek si moze kupit prakticky cokolvek do PC ale skrine robia problemy stale, ci uz miesto, usporiadanie, chladenie....

Poslať nový komentár

TOPlist