Assassin's Creed 4: Black Flag. Ďalšia ochutnávka v podobe traileru

, Autor: gammaray

Ubisoft v Pondelok oficiálne oznámil ďalšie pokračovanie úspešnej série Assassin's Creed.

"Ďalšie pokračovanie bude obohatené o nového hrdinu, rôzne nastavenia a najrozmanitejší svet, aký bol kedy vytvorený." - uviedol Ubisoft vo svojom vyhlásení. Black Flag, na ktorom vývojári pracovali takmer dva roky, rozpráva príbeh o Edwardovi Kenwayovi, mladom britskom mužovi, ktorý hľadá nebezpečenstvo a dobrodružstvo. Po službách v kráľovskom námorníctve upadá do pirátstva a ocitá sa uprostred vojny medzi assassinmi a templármi.

 


"S novým hrdinom a novými nastaveniami sme vytvorili najvýraznejšiu a najunikátnejšiu verziu Assassin's Creed, no neodklonili sme sa od pilierov série, ktoré túto hru medzi fanúšikmi tak preslávili. Black Flag je založený na poctivej, tvrdej a vzrušujúcej súčasti legendárnej éry a nadchne dlhoročných fanúšikov ako aj nováčikov tejto hry" - vyjadril sa generálny riaditeľ spoločnosti, Yves Guillemot.

 


Black Flag sa do predaja dostane 29. Októbra na PlayStation 3, Xbox 360, Wii U a PC. Na verzii pre PlayStation 4 sa stále pracuje. Hráči, ktorý si zakúpia Black Flag pre PlayStation 3 a 4, si budú môcť stiahnuť dodatočne gameplay cez PlayStation Network po oficiálnom vydaní hry.

Zdroj: hothardware.com

 

Kľúčové slová
Assassin's Creed, hry, Ubisoft
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

no som zvedavy, presiel som setky zatial...

lol :-D ocitá sa uprostred vojny medzi assassinmi a "teplármi". assassini utocia na monopol teplarenskych spolocnosti

Poslať nový komentár

TOPlist