Akcia na Beelink produkty na Gearbest.com

, Autor: Anonymný používateľ

Vynikajúce TV boxy a mini počítače za výhodné ceny.

TV boxu Beelink GT1 Ultimate sme sa dôkladne pozreli na zúbok v obsiahlej tohtomesačnej recenzii. V recenzii s názvom Beelink GT1 Ultimate: výkonný multimediálny prehrávač s Androidom sme dospeli k veľmi pozitívnemu hodnoteniu, kde hodnotíme pomer cena výkon ako naozaj bezkonkurenčné, ktoré ale úplným zacitovaním necháme hovoriť samé za seba:  

"Na začiatku testovania som vnímal  Beelink GT1 ako zariadenie, vhodné najmä pre ľudí so staršími typmi televízorov, keďže tie novšie už obsahujú vstavaný multimediálny prehrávač, spolu s webovým prehliadačom, prípadne aj zopár ďalších rozširujúcich aplikácií. Tento pocit sa  zmenil v priebehu pár dní, keď som postupne zisťoval čo všetko táto šikovná vecička dokáže. Pridaná hodnota Androidu je naozaj nepopierateľná, pretože zaručuje prístup k takmer nekonečnému množstvu aplikácií a hier. Prehrávanie akéhokoľvek obsahu, či už lokálneho alebo streamovanie videí z internetu zvládne bez najmenšieho zaváhania. Ďalej je tu možnosť jednoduchého prepojenia so smartfónom, prezeranie jeho obsahu a hranie hier priamo z telefónu. Na tento účel je k dispozícii funkcia Miracast (zrkadlenie obrazovky smartfónu do televízora), kedy telefón využijete aj ako herný ovládač. Tak isto ovládanie prehrávača cez aplikáciu v telefóne je veľmi pohodlné. Vďaka kompaktným rozmerom si ho ľahko pribalíte do tašky či batohu a zoberiete so sebou na chatu alebo k známym. Toto všetko ponúka  Beelink GT1 Ultimate za cenu okolo 65€, ktorá je vzhľadom na celkový pomer cena/výkon naozaj bezkonkurenčná!"

Plusy Mínusy
Android 6.0 Žiadne podstatné
Výkonný osem jadrový procesor  
Výborná konektivita (Wifi/BT4.0)  
Kompaktné a elegantné prevedenie  

Beelink GT1 Ultimate môžete teraz v akcii s kupónom GBGT1U7 zakúpiť za 60,75€.

 

Z ďalších produktov v akcii vyberáme Mini PC Beelink BT3 Pro. Maličký, len 248 gramov vážiaci počítač poskytuje vďaka procesoru Intel Atom X5-Z8350 taktovanému na 1,44GHz slušný výkon. O grafiku sa stará GPU Intel HD Graphic. Minipočítač je vybavený 4GB DDR3 RAM pamäte a 64 GB internej pamäte. Operačným systémom je Windows 10. V akcii na gearbest.com je ho možné kúpiť za 112,82€.

Akcia má svoju hlavnú stránku s onukou mnohých produktov za výhodné ceny na tomto linku.

Inzercia

 

Kľúčové slová
Beelink GT1 Ultimate, gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist