Kvalitná ochrana pre Váš nový iPhone!

, Autor: Ján Kurej

Minulý týždeň patril spoločnosti Apple, ktorá na svojej konferencii predstavila ďalšiu generáciu iPhone 8 a pre mnohých revolučný iPhone X.

Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí uvažujú nad jeho kúpou alebo vlastníte iPhone predošlej generácie máme pre Vás zopár tipov na nákup príslušenstva na jeho ochranu. Aj napriek tomu, že iPhony sú všeobecne veľmi dobre spracované chceme aby nám nový stav zariadenia vydržal čo najdlhšie. Nie je to hračka za par drobných a preto sme Vám našli kvalitný obal a ochranné sklo, ktoré predĺži jeho životnosť.

Gearbest ako jeden z najobľúbenejších zahraničných eshopov si pripravil celú plejádu puzdier a obalov pre iPhone X. Ceny sú ako to je u tohto predajcu zvykom viac než dobre. Treba sa však poponáhľať keďže tieto promo ceny sú len dočasné.

Obal, ktorý som vybral je z PP - polypropylén. S obalmi z tohto materiálu mám len dobré skúsenosti. Tento jednoduchý konštrukčný materiál sa vyznačuje dobrou chemickou odolnosťou, pomerne dobrou tvrdosťou a ohybateľnosťou. Pokiaľ by ste chceli podobne kvalitný obal od výrobcov zvučnejších mien priplatili by ste si extra 20 EUR! Pridal som linky aj na verzie pre predošlú generáciu iPhone 7 a 7 plus v rôznych farbách za relatívne rozumne peniaze. Teda ak Vám nevyhovuje čierna farba je k dispozícií aj napríklad modrá alebo biela.

 

>>>iPhone X

 

 

>>>iPhone 7 Plus

 

 

>>>iPhone 7

 

Okrem obalu je určite potrebné aj ochranné sklo. Gearbest má v ponuke viacej verzií ale mne padlo do oka 0,3 mm tenké temperované ochranné sklo, ktorého tvrdosť povrchu je 9H. Odporúčam z vlastnej skúsenosti si objednať minimálne 2-3 kusy do zásoby. Človek dopredu nikdy nevie ako telefón spadne a preto je dobré mať v zásobe viacej kusov. Štandardná cena týchto skiel v našich končinách sa pohybuje na úrovni 10-20 EUR.

 

>>>iPhone X

>>>iPhone 8 plus / 7 plus 6/6s plus

>>>iPhone 8 / 7 / 6/6s

Kľúčové slová
Apple, iPhone, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist