i-Flash Drive - USB pre iPhone a iPad

, Autor: gammaray

To, o čom tajne snívali užívatelia zariadení od Apple sa zhmotnilo do reálnej podoby.

Za najnovším počinom firmy Photofast sa skrýva inovatívne zariadenie, ktoré výrazne uľahčuje prenos filmov, hudby a iných dát medzi PC a zariadeniami Apple bežiacimi na systéme iOS 5.

Poďme sa trošku bližšie pozrieť na i-Flash Drive. Zariadenie je vybavené USB konektormi a súčasne aj dock konektormi pre Apple zariadenia. V celku jednoducho vybavené zariadenie nám umožňuje výmenu súborov medzi všetkými zariadeniami s logom nahryznutého jablka ako sú iPhone, iPad a iPod Touch bežiacimi už na spomínanom systéme iOS 5 a operačnými systémami MS Windows a OS X. To všetko vďaka bezplatnej „user friendly“ aplikácii v slovenskom jazyku. Podpora funkcie „Otvor v...“ umožňuje import mnohých súborov a dokumentov zo zariadenia Apple bezprostredne do nosiča dát. I-Flash poslúži aj ako USB kľúč k zariadeniu Apple umožňujúc tvorbu zálohy kontaktov a ich export do univerzálneho formátu v Card.

Svojimi rozmermi a hmotnosťou sa dá prirovnať k malému mp3 prehrávaču. Je dostupný v troch verziách 8GB, 16GB a 32GB. Vlastní certifikát Made for iPad, iPhone, uďeľovaný firmou Apple výrobkom, ktoré spĺňajú jej prísne kvalitatívne normy. Na základe kontraktu podpísaného na začiatku tohto roku zostala firma Wilk Elektronik autorizovaným distribútorom I-Flash. Distribútor I-Flash na slovenskom trhu je SWP.


 

Kľúčové slová
Apple, GOODRAM, i-Flash Drive, iPhone
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist