Zaujímave Android TV Boxy z Gearbest.com

, Autor: Anonymný používateľ

Z ponuky Gearbest.com vyberáme štyri zaujímavé Android TV Boxy.

Začnime novinkou, ktorou je MECOOL M8S PRO TV Box. Je vybavený 3GB RAM pamäte a 16GB internej pamäte. Nainštalovaným operačným systémom je Android 7.1. Box využíva 8 jadrový 2GHz procesor ARM Cortex-A53 CPU 64bit. Podporuje prehrávanie 4K a 3D videa a na Gearbest.com si ho môžete kúpiť za 63.89€.

Ak chcete aj nahrávať, tak je tu nasledujúci Android TV Box. Smart TV Box Beelink SEA I TV Box s procesorom Realtek 1295 Quad Core CPU a pamäťou 2GB RAM + 32GB internej pamäte ROM má nainštalovaný operačný systém Android 6.0. Umožňuje zobrazenie dvoch streamov na jednej obrazovke a nahrávanie na 2,5 palcový SATA III hard disk. Ponúka aj nahrávanie cez HDMI IN, čo sa môže niektorým zísť na nahrávanie napríklad z videokamier. Ponúka maximálne rozlíšene obrazu 4K v HDR10. Gigabitový ethernet pre pripojenie k internetu dopĺňajú dvojkanálové Wifi a Bluetoth 4.0. Z predinštalovaného softvéru spomeňme Kodi. Na Gearbest.com si ho môžete kúpiť za 91.28€. Verziu so 16GB ROM pamäťou za 84.89€.

Z videorecenzii Beelink SEA I vyberáme nasledujúcu.  

Výber ukončíme jedným z najvýkonnejších TV Boxov, ktoré sú aktuálne na trhu. YUNDOO Y8 TV Internet Box je vybavený 4GB RAM pamäťou a 32GB internou ROM pamäťou. V recenziách chvália jeho rýchlosť, ale aj rýchlosť jeho Wifi pripojenia. Spomeňme, že je vybavený, ako jeden z prvých TV Boxov USB-C portom. Na Gearbest.com ho dostanete za 109.53€.

Inzercia

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Zaujímave Android TV Boxy z Gearbest.com

Ja som objednal Beelink Gt1 Ultimate. Uz cestuje.

Poslať nový komentár

TOPlist