Samsung predstaví Galaxy S8 29. marca v New Yorku, uniklo už aj prvé video

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť Samsung oficiálne potvrdila predstavenie novej vlajkovej lode Galaxy S8 na 29. marec 2017. Odhalenie nového smartfónu prebehne v New Yorku.

Ako sa dávnejšie očakávalo, spoločnosť Samsung na MWC 2017 v Barcelone neodhalila svoj najnovší tromf v podobe smartfónu Galaxy S8. Dočkali sme sa však oficiálneho potvrdenia termínu, kedy bude vlajková loď juhokórejskej spoločnosti odhalená verejnosti. Termínom je 29. marec 2017, kedy je naplánovaná prezentácia pre predstaviteľov médií v americkom New Yorku.
 
Dnes sa však na portáli Phonearena objavil prvý videozáznam, na ktorom sa objavujú smartfóny Galaxy S8 a S8+. Napriek tomu, že sa jedná len o veľmi krátke video, môžeme na ňom vidieť niekoľko kľúčových detailov nových smartfónov. Ako sa očakávalo, dotykové tlačidlá nie sú tradičné ako na ostatných Android smartfónoch a takisto nie je vidieť žiadne fyzické domovské tlačidlo na spodnej časti predného displeja. Na videu je vidieť aj „always-on“ displej modelu Galaxy S8+.

Vedľa zadného fotoaparátu sa nachádza snímač odtlačkov prstov, a na prednej strane môžeme nájsť skener na autentifikáciu používateľa pomocou oka. Používatelia takisto majú možnosť porovnať si, o čo väčší je model S8+ oproti modelu S8. Viac detailov by sme sa mali dozvedieť v najbližších týždňoch, a o všetkom dôležitom budeme informovať.
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
Galaxy S8, Samsung, Samsung Galaxy S8, smartfóny
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist