N480GTX Hydrogen od MSI predstavená

, Autor: crux2005

Spoločnosť MSI dnes oficiálne predstavila vodou chladenú GeForce GTX 480 grafickú kartu s názvom "N480GTX Hydrogen"...

MSI dnes rozšíril svoje portfólio high-end grafických kariet o vodou chladenú GeForce GTX 480. Jej názov je N480GTX Hydrogen. Ako vodný blok je použitý kvalitný celomedený blok Heatkiller GPU-X³ GTX480 od Watercool s upravenými nápismi pre Microstar. Blok sa dá zakúpiť aj samostatne, napr. na TichePc.sk. Vďaka nemu je podľa vyjadrení spoločnosti GeForce GTX 480 až o 24°C chladnejšia. Samozrejmosťou je nižšia hlučnosť, ktorá závisí od zvyšku vodného chladenia, respektíve systému. Celková výška karta sa tiež zmenšila. Z dvoch slotov na jeden, presnejšie - 35mm.


 

Napriek vodnému chladeniu necháva MSI pracovať jadro GF100 a GDDR5 pamäť len s referenčnými pracovnými frekvenciami. To znamená 700 MHz pre jadro, 1401 MHz pre shader-core a efektívne 3696 MHz pre pamäť. Odporúčaná cena karty je mastných 579 Euro. Zatiaľ nie je dostupná v žiadnom e-shope, pričom Alza.sk ju už má v ponuke za cenu 593 Euro.

Zdroj: tlačová správa

 

Re: N480GTX Hydrogen od MSI predstavená

ja som ju našiel za 535,15 €

Re: N480GTX Hydrogen od MSI predstavená

“ ======== http://www.onseeking.com/ ======== http://www.onseeking.com/ We need your support and trust!!! Dear friends, please temporarily stop your footsteps To our website Walk around A look at Maybe you'll find happiness in your sight shopping heaven and earth You'll find our price is more suitable for you. Welcome to our website http://www.onseeking.com/ Thanks to the support! http://www.onseeking.com/ >>>------I love you! ---->”

Poslať nový komentár

TOPlist