Je toto iPhone 8 ?

, Autor: Ján Kisty

Je takmer polovica roka a to znamená, že by sme mali byť múdrejší, čo sa vzhľadu týka nového iPhonu 8. Asi vás neprekvapí, že internetom sa šíria nové fotografie, ktoré by mali spomínanému telefónu patriť.

Chystaný telefón, nech je akýkoľvek, má displej po celej ploche smartfónu. Vpredu tak chýba tlačidlo domov. Na druhej strane bočné tlačidlá a prepínač tichého režimu sa podobá na iPhone. Ak sa pozriete bližšie, zistíte, že jedno tlačidlo značne vyčnieva, vyzerá to ako obyčajný nepodarený čínsky fake (napodobenina). To isté platí o zadnom logu Apple. To je kostrbaté a zle umiestnené (mierny sklon). Proporcie a tvary loga nesedia. Takže buď ide o fakový obal alebo je celý smartfón fake. Na druhej strane by mohlo ísť o vzorku v obale. Takže majiteľ sa zrejme snažil skryť sériové číslo vzorky a text „non for public, property of Apple Inc“. Zaujímavosťou je duálna kamera, ktorá je otočená vertikálne.

Sám zdroj (Benjamin Geskin) tvrdí, že ide o CNC (nefinálnu vzorku) smartfónu priamo z továrne Foxconn. Telefón má byť údajne celý zo skla. Výnimkou je čierna edícia, ktorá má byť z ocele (finálna vzorka). Telefón tak nefunguje, ide len o maketu. Hrúbka telefónu má byť rovnaká teda ako má iPhone 7, 7,1 milimetra. Špecifikácie sú v rovine špekulácii, predpokladá sa ale bezdrôtové nabíjanie či OLED displej.

Iný zdroj tvrdí, že Apple nový model uvedie zrejme až v marci 2018 a v septembri sa dočkáme iba refreshu iPhonu 7 (teda iPhone 7S). Dôvodom má byť výroba OLED panelov, ktorá sa má spustiť až v októbri alebo v novembri.

Zdroj: techspot, twitter

 

Kľúčové slová
Apple
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Je toto iPhone 8 ?

Na jednej strane sa snazite prezentovat ako stranka, s co mozno najcistejsou slovencinou v clankoch ale na druhej strane "fake" sem, "fake" tam....
Pricom na "fake" mame hned niekolko vhodnych slovenskych slov.
Multikulti prenechajte politikom a neziskovkam, tu sa snazte pisat po slovensky.
Neberte to ako kritiku, ale len ako malu (pre niekoho az nemiestnu) pripomienku.
Dakujem.

Re: Je toto iPhone 8 ?

Tak na jednej strane vdaka za pochvalu co sa cistej slovenciny tyka a druhej strane som doplnil vysvetlenie :).

Poslať nový komentár

TOPlist