5 netradičných Xiaomi produktov v akcii za nízke ceny

, Autor: Anonymný používateľ

Xiaomi stojí za širokým spektrom produktov. No vedeli ste, že Xiaomi vyrába vodný senzor, osobnú váhu či kávovar? 

Vodný senzor Xiaomi Smart Water Sensor deteguje prítomnosť vody. Jedným z použití je jeho pripnutie na čokoľvek čo by malo ostať suché. Keď zachytí prítomnosť vody spustí alarm. Rovnako tak môže slúžiť na balkóne ako senzor dažďa. Senzor spárujete s vaším mobilom cez bluetooth. Nainštalujete si aplikáciu Xiaomi Home App a keď senzor zmokne spustí poplach.

Je vodotesný, takže mu nevadí ani keď sa úplne ponorí do vody. Jeho batéria umožní dvojročné fungovanie a je vymeniteľná. Má rozmery 5 x 5 x 1,5 cm a váhu len 20 gramov. Na gearbest.com si ho môžete po použití kupónu WSensor v predpredaji kúpiť za 14,02€.

Nočná lampa od Xiaomi v sebe ukrýva infračervený senzor vďaka ktorému rozozná prítomnosť človeka vo svojom okolí a automaticky sa na 15 sekúnd rozsvieti. Na gearbest.com s kupónom XMNLight je v predaji za 10,51€.

Lampa na nočný stolík svietiaca v 16 miliónoch farbách s vydareným dizajnom má meno Xiaomi Yeelight Bedside Lamp. Svietivosť lampy dosahuje úroveň 300 lm. Úroveň intenzity osvetlenia, farbu aj časovanie ovládate na vrchu lampy dotykovo.

Lampa je v bleskovom výpredaji na gearbest.com za 43,83€.

Ďalším netradičným Xiaomi produktom je kávovar Xiaomi SCISHARE Capsule Espresso Coffee Machine. Ide o kávovar na kapsule, podporujúci používanie kapsúl od viacerých výrobcov. Čerpadlo kávovaru dosiahne tlak 19 barov, kapacita nádržky na vodu je 580 ml.

S kupónom XMCOFE môžete tento kávovar mať za 131,50€.

Päticu Xiaomi produktov uzavrieme inteligentnou osobnou váhou Xiaomi Bluetooth 4.0 Smart Weight Scale. Dizajnovo je vydarená, mimoriadne tenký dizajn jej pristane. Hrúbka váhy je len 1,5 cm, presnejšie 14,75 mm. V aplikácii na smartfóne prepojenou s váhou vidíte v reálnom čase monitorované parametre, ale aj ich prehľady ako napríklad vývoj svoje váhy v čase. Môžete tak presne monitorovať ako sa vám darí chudnúť. Váha samozrejme ukazuje aj ďalšie parametre ako podiel svalovej hmoty či percento telesného tuku.

Napájaná je štvoricou AAA batérii a umožňuje merať hmotnosť v rozsahu od 4 do 150 kilogramov.

Na gearbest.com je bleskovom výpredaji za 38,57€.

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist