EN

Noctua NH-U12S Redux – prepadák, či?

Noctua je známa svojimi skvelými chladičmi a prvotriednymi ventilátormi, za ktoré si vypýta celkom vyššiu resp. adekvátnu cenu k svojej kvalite. Pre niekoho môžu byť však tieto ceny trochu vysoké. Preto existuje ventilátorová rada Redux, ktorá je cenovo postavená nižšie ako klasická alebo Chromax rada. Hnedú/čiernu farbu vystriedala sivá, balenie je o niečo chudobnejšie... Kvalita však ostáva rovnako skvelá ako pri drahších produktoch.
Doteraz mala Noctua v Redux portfóliu len ventilátory (80/92/120/140mm), pribudol k nim však chladič NH-U12S Redux. Na prvý pohľad príde chladič v inom balení a s NH-P12 Redux ventilátorom...


Noctua NH-U12S Redux - Balenie, špecifikácie


Je jasné, že sa nižšia cena chladiča premietla do iného balenia, ktoré je chudobnejšie ako klasické. NH-U12S Redux je vložený do kartónu, príslušenstvo s návodom rovnako v obyčajne škatuľke, vložené pod chladičom. Ak vám rukami prešlo viacero Noctua chladičov tak rozdiel zbadáte ihneď. Podstatné je, že v balení je všetko, čo má byť.

 


Na fotkách vidíte aj prídavný Noctua kit (NA-KF1) ku chladiču, ktorý obsahuje ventilátor NF-P12 redux-1700 PWM (rovnaký ako je na chladiči), spony na uchytenie, Y-rozdvojku a redukciu na zníženie otáčok.
Cena chladiča je stanovená na 49,99 eur, kit ku chladiču stojí zase 16,90 eur.

 

 

Pridať nový komentár
TOPlist