EN

Razer Nabu Watch - vraj hodinky pre hráčov

Razer má má už nejaký ten piatok v ponuke chytrý náramok Nabu i jeho odľahčenú verziu Nabu X. Najnovšie do wearables portfólia pribudli aj "digitálky" podobného mena - Nabu Watch.


Razer Nabu Watch - Predstavenie, Špecifikácie

Wearables. Toť najzaužívanejší anglický výraz pre technologické vecičky na bežné nosenie, ktoré posledné roky zažívajú obrovský rozmach. Snáď každá významnejšia spoločnosť má dnes k svojim telefónom dostupné aj inteligentné náramky, či hodinky za rádovo niekoľko stovák EUR. Nehovoriac o pretlaku fitness náramkov od výmyslu sveta na meranie takmer všetkého, čo si viete predstaviť.

Svojou troškou do mlyna sa snaží prispieť aj americký Razer, ktorý už má nejaký ten piatok v ponuke chytrý náramok Nabu i jeho odľahčenú verziu Nabu X. Najnovšie do wearables portfólia pribudli aj "digitálky" podobného mena - Nabu Watch.

Razer Nabu Watch.

Ako názov napovedá, malo by ísť o hodinky so smart funkciami náramka Nabu, pričom z fotografií je zrejmé, že dizajnom a štylizáciou sú zamerané skôr na športovo orientovaných užívateľov.

 

Balenie

Krabica z plexiskla odhaľuje kompletný produkt, ktorý si môžete dôkladne poobzerať zo všetkých strán. Jedna zaujímavosť na úvod - hodinky k vám dorazia so správne nastaveným časom. Azda jedinou nevýhodou je, že keď sa vám pošťastí kúpiť "ležiak", batéria vám nevydrží dlhšie, než zopár mesiacov (výrobcom odhladovaná životnosť gombíkovej (vymeniteľnej) batérie CR2032 je približne jeden rok).

Ak si niekto pamätá pôvodné balenie Razer Mamba (rok 2009), tak pri pohľade na škatuľku Nabu Watch zažíva mierne déjà vu. 

Ostatné príslušenstvo sa nachádza v papierovom šuflíčku pod hodinkami. Nájdete v ňom nabíjací kábel s typicky zeleným razerovským USB konektorom, návod na použitie a Razer nálepku.

Obsah balenia Nabu Watch.
 

Špecifikácie

Razer Nabu Watch
Batéria
Hodiny: gombíková CR2032 (vydrží v priemere rok)
Nabu: nabíjateľná Lithium polymer (vydrží v priemere týždeň)
Funkcie
Hodiny:
- stopky, odpočítavanie (timer)
- 3 budíky
- kalendár (zobrazenie dátumu)
- druhá časová zóna
- automatická korekcia času (synchronizácia s telefónom)
Nabu:
- OLED displej 128x16pix
- krokomer
- vodotesné do 5 atmosfér
- vibračný motorček
Rozmery priemer ciferníka ~55mm
Hmotnosť
~80g s batériami
Orientačná cena
179,99EUR s DPH (odporúčaná cena)
239,99EUR s DPH (Forged Edition, odporúčaná cena)
Stránka produktu Razer Nabu Watch

 

Pridať nový komentár
TOPlist