EN

Razer DeathAdder V2 Mini – legendárna herná myš v mini prevedení

DeathAdder je vo svete herných myší známy pojem. Ergonomicky tvarované tlačidlá, užší stred, ktorý plynulo prechádza do rozšírenej prednej časti a známe logo trojhlavého hada, sú tu s nami už od roku 2006. Práve vtedy Razer vydal svoju prvú myšku zo série DeathAdder, ktorých sa za tie roky predalo viac ako 10 miliónov kusov. 

Myš sa samozrejme rokmi vyvíjala a okrem vylepšeného senzora a tlačidiel dostala napríklad edíciu pre ľavákov, pribudlo RGB podsvietenie či limitované edície s motívom známych hier. Po fyzickej stránke sa však jedná o prakticky rovnaký tvar aj veľkosť myši, aký poznáme už roky.

Razer DeathAdder V2 Mini sa drží rovnakého, rokmi prevereného dizajnu, avšak s tým rozdielom, že je o čosi menšia, ľahšia, čím by mohla zaujať najmä hráčov s menšími rukami.


Razer DeathAdder V2 Mini – Balenie, špecifikácie

Balenie myšky je na prvý pohľad o čosi menšie, ale inak dokonale zapadá farebným prevedením medzi ostatné produkty značky. Na prednej strane zaujme logo Razer Chroma, prítomné je teda RGB podsvietenie. Razer sa tiež nezabudol pochváliť desiatimi miliónmi predaných kusov. To samozrejme platí pre celú sériu, nie iba túto konkrétnu myš. Zadná strana obsahuje podrobnosti o optických spínačoch, prídavných gripoch, zabudovanej pamäti a nízkej hmotnosti.

 

Krabica je bez náhľadového okienka. Myš si tak naživo pozriete až po vybalení z krabice. V tej sa nachádza okrem myši stručný návod s odkazom na stránku výrobcu, sada nalepovacích gripov a nálepky s logom Razer. Kábel je zviazaný gumeným popruhom a USB konektor zaslepený krytkou. Drobný bonus, ktorý poteší (a ľahko sa stratí).

 

Špecifikácie

Razer DeathAdder V2 Mini
Technológia senzora optický
Rozlíšenie senzora 8500 DPI
Maximálna rýchlosť 300 IPS (7,62 m/s)
Hmotnosť 62 g / 88 g vrátane kábla
Odozva 1000 Hz
Počet tlačidiel 6, z toho 1 koliesko
Rozmery (D x Š x V) 114,2 x 56 x 38,5 mm
Podporované OS Windows 7 64-bit a novšie
Cena 59,99 € s DPH
Stránky produktu https://www2.razer.com/eu-en/gaming-mice/razer-deathadder-v2-mini
Komentáre (1)
Hmm 🇸🇰🇷🇺👌

Vyzera to na perfektnu mys! Kompaktna a najma lahucka. 90+ hramovensu tehly po pol dni prace ma bolia ruky z nich. Nerozumiem ako si hraci mozu este pridavat zavazia a ine nezmysly.
P3kna recenzia obrazky texty. Na urovni. Dakujem!! 😊💯🇸🇰🇷🇺

Pridať nový komentár
TOPlist