SilverStone FT03 sa scvrkla o polovicu

, Autor: Michal Kiradžiev

Legendárna séria SilverStone Fortress sa rozrastá.

SilverStone FT03 uzrela svetlo sveta začiatkom minulého roka a my sme vám ju v rovnakom čase priblížili v exkluzívnej recenzii. Inžinieri SilverStone sa následne pustili do zdanlivo neľahkej úlohy - zmenšiť relatívne malú skrinku. Riešenie v konečnom dôsledku potvrdilo staré známe "v jednoduchosti je krása" a základom FT03-MINI sa stal skelet SG06 otočený o 90 stupňov.

SilverStone FT03-MINI

 

Inžinierom sa tak podarilo zmenšiť FT03 o neuveriteľných 50%. Z ľavej bočnice zmizol nepekný kryt ventilačného otvoru, čím dizajnéri docielili jednoliaty "look" bočníc (veškerá kabeláž je vyvedená zhora). Všetky vonkajšie plechy sú vyrobené z 2,5mm hrubého eloxovaného pieskovaného hliníka.

Celá zostava je chladená jediným 140mm ventilátorom, ktorý nasáva vzduchu zospodu. Skrinka pojme 10" grafickú kartu, jeden 3,5" a dva 2,5" disky.

Keďže nič nie je zadarmo, pripravte sa na viacero obmedzení - dovnútra osadíte len základné dosky formátu mITX/mDTX, len SFX zdroj, limit pre výšku chladiča procesora je 78mm a podpora optických mechaník sa zužuje na slim slot-in modely.

Rozmery: 188.9mm(šírka)x 397mm(výška)x235.1mm(hĺbka)
Hmotnosť: 4,7kg
Odporúčana cena: 150USD bez DPH

Stránka produktu: SilverStone FT03-MINI
Zdroj: TS SilverStone

 

Kľúčové slová
ft03, FT03 mini, FT03-MINI, mITX, SilverStone, skrinky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist