Oslava narodenín Gearbestu pokračuje, poznáme všetky dôležité akcie

, Autor: kupcik
 
Čínsky obchod Gearbest pripravil pri príležitosti osláv 3. narodenín množstvo zaujímavých akcií. Poznáme všetky dôležité dátumy a akcie, kde si každý používateľ príde na svoje.

Hlavná akcia ohľadom narodenín Gearbestu je rozdelená do troch vĺn. Prvá z nich oficiálne štartuje už 9. marca a potrvá do 14.3.2017 (do 10:00 nášho času). V ponuke nebudú chýbať tie najlepšie produkty a zákazníci si môžu v tomto termíne zaobstarať nový smartfón, tablet alebo iné zariadenie. Druhá vlna je naplánovaná na obdobie od 14. marca (od 10:00) do 18.3.2017. Bude sa jednať o hlavnú akciu, kedy budú produkty zlacnené až o 70% a v ponuke sa ocitnú produkty najlepších značiek, vrátane vlajkových lodí viac ako 20 spoločností. Poslednou vlnou bude tzv. „After-party“, ktorá bude prebiehať od 20. marca a používatelia si budú môcť zakúpiť tovar už od $0,99.
 
Navyše, každý deň od 9.3. do 20.3. (od 17:00) sa v mimoriadnej akcii ocitne 8 rôznych produktov. Tie budú ponúkané za bezkonkurenčné ceny, no záujemci sa budú musieť poponáhľať, keďže dopyt bude určite obrovský. Súčasťou osláv je aj špeciálna lotéria a zbieranie sviečok na narodeninovú tortu, pričom pri oboch hrách je možné vyhrať zaujímavé ceny.
 
Ak chcete investovať väčší obnos peňazí, je pripravené prekvapenie vo vreci. Vrecia stoja okolo 1300€, no ukrývajú v sebe produkty za oveľa viac peňazí. Používatelia však nevidia obsah vreca a dostanú sa k nemu až po jeho zakúpení. Gearbest naplánoval aj živý prenos, počas ktorého budú môcť používatelia súťažiť o ďalšie zľavové kupóny. Navyše pri nákupe nad $60 dostane každý zákazník možnosť priplatiť si $3,33 a získa tým ďalší prémiový produkt.

Celá ponuka k 3. výročiu obchodu Gearbest


Inzercia
 
Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist