Orange vyzbieral za 4 mesiace až 18 500 nepotrebných mobilných zariadení

, Autor: kupcik
 
Zákazníci operátora Orange počas posledných 4 mesiacov priniesli na predajne tisíce starých a nepotrebných mobilných zariadení. Tie sa zmenili na 9 350€ pre neziskovú organizáciu Dobrý anjel.

Vianočné obdobie spojené s obdarúvaním blízkych novými a modernejšími mobilnými zariadeniami prirodzene podporuje myšlienku zbaviť sa tých starých, už nepotrebných. Zákazníci operátora Orange ich môžu priniesť na ktorúkoľvek pobočku, kde budú profesionálne zlikvidované a zároveň podporia aj dobrú vec. Do dvanásteho pokračovania zbierania nepotrebných mobilných zariadení priniesli zákazníci až 18 500 kusov. Operátor každý z nich premení na 50 centov, ktoré tentokrát venoval neziskovej organizácii Dobrý anjel.
 
Dvanáste pokračovanie projektu sa nieslo pod heslom „Z môjho starého mobilu chcem dostať to najlepšie“ a od 1. októbra 2016 do 31. januára 2017 sa ním riadilo 6 426 zákazníkov. Tí spolu odovzdali už spomínaných 18 500 mobilných zariadení. Vďaka nepotrebným mobilom a ekologicky cítiacim zákazníkom poputuje Dobrému anjelovi suma 9 350€.
 
Zber starých mobilov pokračuje aj v ďalších mesiacoch a nasledujúca zbierka potrvá od 1.2.2017 do 31.5.2017. Finančný výťažok bude určený pre občianske združenie Magna. Zákazníci, ktorí do konca mája 2017 odovzdajú svoj starý mobil v predajni Orangeu môžu navyše každý mesiac hrať o 5 smartfónov Apple iPhone 7 128GB.
 
Zdroj: Orange
 
Kľúčové slová
Orange
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Orange vyzbieral za 4 mesiace až 18 500 nepotrebných ...

Tie mobily musia byt aj funkncie alebo to uz mozu byt aj totalne stare nefunkcne crepy ??

Re: Orange vyzbieral za 4 mesiace až 18 500 nepotrebných ...

Tiez by ma to zaujimalo, zopar ich mam este tlacitkovych a aj ked nie som v Orange odniesol by som ich aspon tam. Dufam, ze o odbornu likvidaciu je postarane automaticky. :)

Re: Orange vyzbieral za 4 mesiace až 18 500 nepotrebných ...

ked mas este tlacitk.tlf a chybaju tlacitka tak aj ten mozes, ci je rozbity, bez krytu, nieco co sa kedysi podobalo displayu tak aj taky.

Poslať nový komentár

TOPlist