Microsoft prináša dva nové dizajny Xbox ovládačov

, Autor: Rastislav Kupčík
 
Spoločnosť Microsoft včera predstavila dva nové dizajny Xbox bezdrôtových ovládačov. Nesú označenie Ocean Shadow a Winter Forces.

Majitelia herných konzol Xbox od Microsoftu sa môžu tešiť z nových, špeciálnych dizajnov herných ovládačov. Včera boli svetu predstavené dve novinky nesúce označenie Ocean Shadow a Winter Forces. Dobrou správou je fakt, že Microsoft uviedol už niekoľko ovládačov pod označením Shadow alebo Force, takže nie je vylúčené, že sa v budúcnosti tieto rady rozrastú o nových členov.
 
 
Ocean Shadow prichádza v matnej čiernej farbe, ktorá postupne prechádza do lesklej svetlomodrej farby. Tlačidlá sú takisto ladené do elegantnej čiernej. Ovládač Winter Force naopak patrí do rady Forces a pridáva sa k ovládačom Armed Forces, Covert Forces a Midnight Forces, ktoré boli vydané v marci minulého roka. Winter Force dostal arktickú kamufláž a stelesňuje moderný dizajn.
 
 
Oba ovládače budú u vybraných predajcov dostupné od 7. februára za odporúčanú predajnú cenu $69,99 (približne 65€). Kompatibilné budú s hernými konzolami Xbox One a Xbox One S.
 
Zdroj: neowin
 
Kľúčové slová
herné konzoly, Microsoft, ovládače, Xbox, Xbox One
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist