Na trh príde špeciálna edícia ovládačov pre Xbox One

, Autor: kupcik
 
Raz za čas sa v spoločnosti Microsoft rozhodnú priniesť na trh špeciálnu edíciu ovládačov pre hernú konzolu Xbox.

Minulý rok sa v ponuke objavili ovládače pre hernú konzolu Xbox One, ktoré mali výrazne iný dizajn ako klasické ovládače dodávane priamo so zariadením. Trojica bezdrôtových ovládačov bola svetu odprezentovaná pod názvami Skryté Sily (Covert Forces), Ozbrojené Sily (Armed Forces) a Polnočné Sily (Midnight Forces), a každý z nich mal elegantný dizajn, ktorý si určite našiel svojich priaznivcov.
 
Najnovšie sa rodina špeciálnych edícií bezdrôtových ovládačov pre Xbox One rozrástla o dva nové kusy. Prvý je ladený do medeného odtieňa (Copper Shadow), pričom druhý sa môže pýšiť modrým odtieňom (Dusk Shadow). Farba na oboch ovládačoch postupne smerom nadol prechádza do čiernej, ktorá celému modelu dodáva elegantný dizajn.
 
 
Tu sa však akékoľvek rozdiely medzi špeciálnymi a klasickými ovládačmi končia. Zariadenie pracuje rovnako ako klasický model bezdrôtového ovládača pre hernú konzolu Xbox One.
 
Obidva ovládače sú k dispozícii na predobjednanie už dnes, avšak dostupnosť je zatiaľ obmedzená pre USA, Kanadu, Mexiko a krajiny Južnej Ameriky, kde by sa k záujemcom mohli dostať koncom mesiaca. Pre zvyšné regióny, vrátane Európy, budú dostupné o niečo neskôr, a to už niekedy v priebehu apríla. Cena pre americký trh bola stanovená na $69,99, avšak Microsoft upozorňuje, že vo zvyšných regiónoch sa ceny môžu líšiť. Na konkrétnu čiastku pre európsky trh si tak budeme musieť chvíľu počkať.
 
Zdroj: xbox
 
Kľúčové slová
herné konzoly, Microsoft, ovládače, Xbox, Xbox One
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist