Huawei P10 môže byť najdrahší smartfón z P-série

, Autor: kupcik
 
Najnovšia vlajková loď od spoločnosti Huawei, smartfón P10 sa môže stať najdrahším zástupcom P-série.

Čínska spoločnosť Huawei tento rok chystá uvedenie novej vlajkovej lode. Jedná sa o smartfón Huawei P10, ktorý by sa podľa najnovších špekulácií mal stať doposiaľ najdrahším zariadením P-série. Informácia prichádza od používateľa Ricciolo, ktorý má v tejto oblasti dobrú povesť. A keďže spoločnosť Huawei minulý rok mnohých prekvapila s cenou prémiového modelu Mate 9 Porsche Design, nie je až tak ťažké týmto správam uveriť.
 
 
Špeciálna verzia Mate 9 Porsche Design sa začala predávať v decembri 2016 za vysokú cenu, až 1395€. Cenovo by sa tak nový smartfón P10 mohol pohybovať na podobnej sume. Oproti predchodcovi P9 by sa mal v oblasti dizajnu líšiť len minimálne, a takisto by mal byť vybavený duálnym fotoaparátom na zadnej strane zariadenia.
 
Smartfóny Huawei P10 a P10 Plus by mali byť vydané približne v marci alebo apríli, a je veľmi pravdepodobné, že konkrétne detaily budú odhalené na MWC 2017 v Barcelone. P10 by mal byť poháňaný osemjadrovým procesorom Kirin 960, 6GB RAM a používateľom poskytnúť až 256GB interné úložisko. Operačným systémom by mal byť Android 7.0 Nougat s nadstavbou EMUI 5.0.
 
Zdroj: vr-zone
 
Kľúčové slová
Huawei, Huawei P10, smartfóny
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist