FLIR prináša prenosnú termo kameru C3, ktorá pomôže v domácnostiach

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť FLIR Systems uviedla na trh prenosnú termo kameru s označením C3, pomocou ktorej sa v domácnostiach ľahko odhalia nedostatky.

FLIR C3 je nová malá a prenosná kamera, ktorá má v sebe zabudovaný termovízny skener. Určená je najmä pre pracovníkov, ktorí skúmajú tepelné prostredie v domácnostiach. Pomocou zariadenia FLIR C3 je možné v obytných priestoroch identifikovať miesta, kde dochádza k úniku tepla, dokáže detekovať zvýšený výskyt vlhkosti alebo problémy s elektrickými rozvodmi. Kamera disponuje trojpalcovým dotykovým displejom a konektivitu so zariadeniami zabezpečuje WiFi.
 
 
Kamera FLIR C3 je vybavená všetkými hlavnými funkciami, akými sa môžu pochváliť tie najkvalitnejšie termo kamery spoločnosti FLIR Systems. Pomocou funkcií, ako napríklad „Hot Spot“ alebo „Cold Spot“ je možné behom chvíľky identifikovať problémové miesta, a na displeji sa zobrazí stupnica od minimálnej až po maximálnu nameranú teplotu.
 
FLIR C3 sa do predaja dostane v prvom štvrťroku 2017 a predajná cena je stanovená na 699 amerických dolárov, čo je v prepočte približne 665€.
 
Zdroj: vr-zone
 
Kľúčové slová
kamery, zaujímavosti
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

:-) Ak by ste niekto objednavali dajte mi vedieť a mne možete tiež :-)

Poslať nový komentár

TOPlist