ADATA predstavuje všesmerové LED žiarovky

, Autor: Vladimír Jančich
 
Spoločnosť ADATA známa hlavne výrobou SSD či RAM predstavila nové všesmerové LED žiarovky s vysokým jasom a osvetlením v rozsahu až 270°.

Ide o celkom novú radu s názvom ADATA Lightning omnidirectional LED, ktorej hlavnou devízou je 270-stupňový uhol vyžarovania svetla a dlhá životnosť, o ktorú sa stará chladič. Väčšina bežných LED obsahuje obyčajné chladiče, ktoré sa príliš zahrievajú, utlmujú svetlo a skracujú životnosť žiarovky. Nové LED žiarovky od ADATA používajú špeciálny chladič, ktorý sa nezahrieva a s ktorým majú žiarovky nižší svetelný útlm a dlhšiu výdrž. Svetlo dosahuje jas 1080 lumenov.
 
 
Všesmerové LED Lighting žiarovky budú dostupné v 10W a 12W prevedení. Oba varianty vyžarujú 3000K teplé žlté svetlo alebo 5000K jemné biele svetlo. Životnosť sa odhaduje na 40 000 hodín. Ak teda hľadáte náhradu za tradičné žiarovky môžu byť ADATA LED Lighting vhodnou voľbou nakoľko spotrebujú až o 80% menej energie.
 
Zdroj: TS ADATA
 
Kľúčové slová
Adata, ADATA Lightning, LED
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Už len ta cena

Re: ADATA predstavuje všesmerové LED žiarovky

Nielen - zatiaľ subjektívne bohužiaľ stále svietia kvalitné "kompaktné" s rovnakou SPOTREBOU energie.

Re: ADATA predstavuje všesmerové LED žiarovky

precital som si to asi tak desatkrat a stale neviem co si napisal. Zaujimalo by ma ale co za specialnu technologiu je to ze sa chladic nezahrieva. Nie je tepelne spojeny s LED? :D To musi byt skvela vychytavka

Ja som sa to pokusal lustit len 3x :D

Mozno je to špecialny chladený chladič :D

Ja mám 10-11W LED 600lm z IKEI a ziarivka sa jej z rovnakou spotrebou nevyrovna

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist