EN

Honor Band 5 – skvelý smart náramok od Honor

Huawei a jeho dcérska spoločnosť Honor si prechádza pomerne ťažkým obdobím, kedy sa ich produkty v EU a USA dostali takmer do úplného úzadia. Viaceré firmy prestali s Huawei dokonca spolupracovať, čo sa negatívne odrazilo v očiach ľudí. Nech má pravdu Huawei, USA alebo Google, treba uznať, že Huawei dokáže robiť dobré produkty – telefóny patria na špicu Android smartfónov hlavne kvôli ich skvelým fotoaparátom, Honor telefóny sú zase medzi najlepšími v strednej triedy a smart výrobky nijak nezaostávajú kvalitou, funkciami či cenou.
Na test mi dorazil smart náramok Honor Band 5, ktorý nestojí veľa a ponúka dostatok funkcií aby oslovil väčšinu z nás.


Balenie, špecifikácie, dizajn

Honor Band 5 príde v malinkej krabičke, kde sa okrem náramku nachádza už len mini dokovacia stanica na nabíjanie a návod. Nič viac tu už nenájdete. Vlastne ani neviem, čo by som iné od smart náramku v balení čakal 😊

 

 

Špecifikácie

Displej AMOLED 0.95"
Dotykový displej Áno
Velkosť batérie 100mAh
Výdrž batérie 14 dní
Doba nabíjania 1.5 hodiny
Hmotnosť náramku 22.7g
Bluetooth 4.2
Cena 34.2 eur (Geekbuying)

 

Honor Band 5 si môžete kúpiť v internetovom obchode Geekbuying za 34.2 eur s kupónom 3WV2JR5F.

EÚ sklad s dodaním 2-7 dní.


Na test sa mi dostal Band 5 v čiernej verzii, pričom si môžete kúpiť náramok ešte v modrej a ružovej farbe. Náramku dominuje AMOLED displej o veľkosti 0.95”, ktorý je ako ste sa možno dovtípili dotykový. Na náramku nenájdete ani jedno fyzické tlačidlo. Na ovládanie slúži kruhové dotykové tlačidlo v spodnej časti displeja a dotyky, či pohyby prsta po displeji.

 


Keď sa pozriete na Honor Band 5 zo spodnej časti všimnete si tu dva senzory – jeden slúži na meranie tepu a druhý na meranie okysličenia krvi. Prvý spomenutý svieti na zeleno, ten druhý na červeno.
AMOLED displej resp. náramok viete zapnúť/prebudiť dotykom (treba sa dotknúť bieleho kruhu) alebo zdvihnutím náramku smerom k tvári. Poslednú možnosť si musíte nastaviť v aplikácii. 

 

Pridať nový komentár
TOPlist