Zalman predstavuje ARX 1000, zdroj pre hladné počítače

, Autor: kupcik
 
Nový napájací zdroj ARX 1000 značky Zalman je určený predovšetkým pre hráčov počítačových hier, ale aj pre grafikov a dizajnérov.

Spoločnosť Zalman včera oficiálne uvidela nový napájací zdroj ARX 1000. Využitie nájde najmä v počítačoch, ktoré vyžadujú poriadnu dávku energie. Najdôležitejšou úlohou silného zdroja je dodať dostatočné množstvo energie, s čo najmenšou možnou stratou. Účinnosť zdroja ARX 1000 je certifikovaná na úrovni 80 Plus Platinum, čo znamená, že jeho účinnosť sa pohybuje od 80 do 94%.
 
 
Záujemci o tento zdroj sa nemusia obávať zahrievania. Je prirodzené, že sa výkonné počítače budú zahrievať, no ARX 1000 si s teplom poradí veľmi ľahko. Je totiž vyrobený z materiálov, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a navyše je vybavený 135mm ventilátorom pre zabezpečenie efektívneho chladenia.
 
 
Zdroj ARX 1000 obsahuje meniče DC-DC a len jediný výstup, čo garantuje špičkovú reguláciu napätia. Navyše je potrebné pripomenúť funkciu PFC (Power Factor Correction) s dvoma obvodmi, ktorá znižuje straty a spotrebu, a zvyšuje účinnosť. ARX 1000 je vybavený celou škálou ochranných obvodov proti prepätiu, preťaženiu, celkovému preťaženiu, podpätiu alebo skratu.
 
ARX 1000 bude dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov, no zatiaľ nebola stanovená cena, za ktorú sa bude predávať.
 
Zdroj: TS
 
Kľúčové slová
počítačové zdroje, Zalman, Zalman ARX 1000, zdroj
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

To ste okopcili clanok od Gamesite.sk. Aspon ste si mohli tu vetu o tej certifikacii ucinnosti zdroja opravit.

Ubezpečujem Vás, že podkladom novinky je tlačová správa a nie kopírovanie z konkurenčných portálov.

Tiez nechapem tie narazky.
Komukolvek s trochou logiky musi byt jasne, ze ked hoci aj 10 redaktorom z roznych serverov, predlozite rovnaku tlacovu spravu v anglictine, tak jej vysledny preklad bude takmer rovnaky na vsetkych serveroch.
Samozrejme za predpokladu, ze redaktor vie anglictinu aspon na beznej urovni, a je zdatny v slovencine, to aby vychytal pripadne koniny z google prekladaca.
.
PS: cena by mala byt cca 290E (podla ponuky z ebay.co.uk http://www.ebay.co.uk/itm/Alimentation-Zalman-ZM1000-ARX-80PLUS-Platinum... )

V tom prípade sa ospravedlnujem, pretože presne rovnaký text je aj na spomínanom portále.

Poslať nový komentár

TOPlist