Spoločnosť Ultimate Ears predstavuje UE BOOM 2 Lost Time

, Autor: Ján Kisty

Spoločnosť Ultimate Ears oznámila novú umeleckú edíciu mobilného reproduktoru UE BOOM 2 Lost Time Limited Edition s dizajnom od renomovaného austrálskeho pouličného výtvarníka Jamesa Reka. 

Reproduktor UE BOOM 2 Lost Time Limited Edition predstavuje 360° Bluetooth reproduktor, ktorý vyniká vodeodolnosťou (certifikát IPX7). Rozmery zariadenia sú 180×67 milimetrov pri hmotnosti 548 gramov. Dizajn zariadenia je inšpirovaný pop kultúrou, komiksami a ilustráciami. Rozsah meniča je 90Hz - 20KHz. Zariadenie je možné spárovať až s 8 Bluetooth zariadeniami. Pre párovanie nechýba NFC. Vďaka mobilnej aplikácii je možné spárovať až dvojicu BOOM 2 zariadení. Na integrovanej batérii dokáže zariadenie prehrávať hudbu maximálne 15 hodín. Doba nabíjania na dosiahnutie plnej kapacity batérie je podľa výrobcu 2,5 hodiny.

"Spoločnosť UE neustále pracuje na novom vnímaní možností, ako môžu používatelia mať produkty prispôsobené svojmu štýlu. Rodina reproduktorov UE bola od samotného počiatku vytvorené s textilným poťahom, ktorý umožnil už vytvoriť viac ako 50 umeleckých a zákazníckych edícií týchto reproduktorov. Vďaka prizvaniu výtvarníkov, ktorí vytvárajú špeciálne limitované umelecké série, tvorí spoločnosť UE prirodzený súzvuk medzi hudbou a výtvarným umením tým, že do sveta uvádza produkty, ktoré sú ich vzájomným prepojením."

Cena a dostupnosť

UE BOOM 2 Lost Time Edition bude k dispozícii v obmedzenom množstve Severnej Amerike, Austrálii a vybraných krajinách Európy za odporúčanú maloobchodnú cenu 199 €. Záruka je štandardná - 2 - ročná. Zariadenie by malo byť v predaji už tento mesiac. Ak máte o nový limitovaný reproduktor záujem, mali by ste sa poponáhľať.

/doplnené o špecifikácie a upravené

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
Logitech, Logitech UE
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist