SHARK Computers ukončuje činnosť

, Autor: tomasklucar

Stanovisko spoločnosti bolo zverejnené dnes, 21.2.2017.

Po tom, čo počas roka 2016 spoločnosť znížila počet predajní, upravila online obchod a uskutočnila celkovú konsolidáciu, ktorá nepriniesla požadované výsledky, sa akcionári následne rozhodli ukončiť činnosť spoločnosti.

So všetkými zamestnancami a kontraktormi boli uzavreté dohody o ukončení pracovného pomeru ku dňu 28.2.2017, pričom išlo o 12 zamestnancov a kontraktorov. Podľa vyjadrenia spoločnosti budú všetky záväzky voči veriteľom, dodávateľom a prenajímateľom vysporiadané na základe štandardných účtovných a legislatívnych postupov. Spoločnosť taktiež dodá všetky objednávky a vystaví dobropisy pre otvorené zákazky.

Na webovej stránke a online-shope je uvedená informácia „Z technických dôvodov nie je možné objednávať tovar na našom webe. Za prípadné komplikácie sa ospravedlňujeme.” Predstavenstvo spoločnosti SHARK Computers, a.s. bolo zmenené dňom 27.1.2017 a proces ukončenia činnosti bude viesť zastupujúca právna kancelária. Taktiež zápis v OR SR bol aktualizovaný dňom 21.2.2017. S ďalšími otázkami sa môžete obrátiť na zriadenú mailovú adresu info@shark.sk.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
SHARK Computers, zaujímavosti
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist