EN

Nová herná myš ZM-GM7 je až 8x rýchlejšia než klasická USB myš

 
Spoločnosť ZALMAN dnes predstavila novú hernú myš ZM-GM7, ktorá sa vyznačuje vysokou rýchlosťou odozvy a je až osemkrát rýchlejšia než klasická USB myš.

Firma ZALMAN, výrobca obľúbených počítačových skríň a chladiacich systémov, je aktívna aj na trhu s počítačovými perifériami. Práve do tejto kategórie bol uvedený nový zástupca v podobe hernej laserovej myši ZM-GM7. Tá sa vyznačuje vysokou rýchlosťou odozvy s frekvenciou 1 000 Hz, a navyše je až osemkrát rýchlejšia ako štandardná USB myš.
 
 
Myš je vybavená aj prvkami ako napríklad laserový senzor Avago A9800 alebo 32-bitový ovládač MCU. ZM-GM7 ponúka až šesť hodnôt nastavenia citlivosti DPI, po maximálnu úroveň 16 000. Hráči ocenia prepínače OMRON a sedem multifunkčných ovládacích tlačidiel, ktorých prednastavenie je možné zmeniť pomocou príslušného softvéru.
 
 
Zariadenie umožňuje ukladať aj makrá. Dodávaný softvér poskytuje aj možnosť individuálneho nastavenia RGB farebných efektov a podsvietenia, nastavenie rýchlosti dvojklikom alebo nastavenie citlivosti a výšky snímača nad povrchom (až 5mm). Dizajnovo je myš vytvorená tak, aby bola univerzálna a sedela akémukoľvek spôsobu uchopenia.
 
Zdroj: TS
 
Komentáre (1)
elementar
a v com je akoze osem krat rychlejsia ?
Pridať nový komentár
TOPlist