Logitech predstavuje revolučnú modulárnu hernú myš

, Autor: Ján Kisty

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie svojej doposiaľ najlepšej hernej myši s názvom Logitech G900 Chaos Spectrum.

Táto nová herná myš s parametrami, aké vyžaduje hranie na profesionálnej úrovni, sa môže pochváliť najlepšou bezdrôtovou technológiou v danom obore, vyspelým optickým herným snímačom pohybu, flexibilným dizajnom, ktorý je vhodný pre pravákov i pre ľavákov, nastaviteľným podsvietením, konštrukciou mechanických tlačidiel so závesom a odľahčeným prevedením pre maximálny výkon a pohodlie aj pri dlhých herných súbojoch. U myši Logitech G900 Chaos Spectrum je zaistené bezdrôtové spojenie bez akéhokoľvek oneskorenia a má dlhú výdrž batérie, na ktorú sa môžu spoľahnúť aj profesionálni hráči z oblasti eSports.

Vďaka rýchlosti prenosu informácií o pohybe myši s taktom jednej milisekundy a vysoko optimalizovanému bezdrôtovému spojeniu na frekvencii 2,4 GHz strčí myš Logitech G900 Chaos Spectrum do vrecka konkurenčné myši - káblové i bezdrôtové. Exkluzívna technológia ladenia taktu je jedným z aspektov, ktorý podstatne znižuje spotrebu energie, takže môžete hrať bez prerušenia celých 32 hodín - celý turnajový víkend - na jediné nabitie (24 hodín aj s podsvietením, ktoré je nastavené ako predvolené). Ak bude vašej batérii dochádzať energia, upozorní vás na to Battery Assistant obslužnej aplikácie Logitech Gaming Software (LGS). Ani pri pripojení nabíjacieho káblu nemusíte prerušiť hru, pretože myš sa hladko prepne medzi bezdrôtovým režimom a pripojením cez kábel, akonáhle ho pripojíte. A pretože plné dobitie úplne prázdnej batérie trvá asi dve hodiny, nebudete nikdy na dlho pripútaní ku káblu.

Najprecíznejší herný optický snímač pohybu myši

Myš Logitech G900 Chaos Spectrum je osadená herným optickým snímačom pohybu s označením PMW3366, čo je najmodernejší senzor s exkluzívnou technológiou spoločnosti Logitech pre ladenie taktu prenosu dát. Snímač PMW3366 bol prijatý zo strany nadšencov aj profesionálov ako najlepší senzor pre herné myši na trhu, pretože presne prevádza akýkoľvek pohyb ruky na obrazovku s hladkou a okamžitou odozvou a to aj pri nastavení vysokej citlivosti. Má nulové vyhladzovanie a filtrovanie v celom spektre možných rozlíšení DPI (od 200 do 12.000 DPI), čo zaisťuje výnimočnú presnosť sledovania pohybu a konzistentnú odozvu pri akokoľvek rýchlom pohybe.

Myš Logitech G900 Chaos Spectrum vám dáva slobodu, aby ste si ju mohli nakonfigurovať presne podľa svojich predstáv. Nie je len neutrálne "obojručná", ale ponúka ešte oveľa viac: pomocou priložených magnetických krytov tlačidiel ju možno pretvoriť na myš priamo určenú pre pravákov alebo ľavákov. Táto myš je skonštruovaná tak, že nevnucuje spôsob, ako ju budete držať - jej tvar bude pohodlný pre rôzne veľké dlane, dlhé alebo krátke prsty a spôsoby klikania. Pomocou obslužnej aplikácie LGS je možné naprogramovať farbu a intenzitu podsvietenia tak, aby ladilo s vaším štýlom, počítačovou zostavou a prostredím, pričom vyberať môžete z palety 16,8 milióna farebných odtieňov. Svoju myš môžete oživiť vďaka "dýchaciemu" podsvieteniu alebo ho môžete aj úplne vypnúť.

Myš váži iba 107 gramov. Očakáva sa, že myš Logitech G900 Chaos Spectrum bude v Európe k dispozícii začiatkom apríla 2016 za odporúčanú maloobchodnú cenu 179 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese gaming.logitech.com alebo na blogu.

Kľúčové slová
Logitech
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Revolučne modulárnu ako moje R.A.T. 9 spred 4 rokov?

Re: Logitech predstavuje revolučnú modulárnu hernú myš

Tiez mam RAT a nevidim dovod menit este velmi dlho.

Re: Logitech predstavuje revolučnú modulárnu hernú myš

Zlý tvar uni myši sú naprt. sám mám podobnú a predražený logitech nie ďakujem :)

od čias MX 518 logitech nevymyslel lepsi tvar mysi... (pretoze lepsi asi nieje :D )

Poslať nový komentár

TOPlist